Z Prahy do skotského Edinburghu na prodloužené víkendy
15.2.2022

Z Prahy do skotského Edinburghu na prodloužené víkendy

1 018

O této nabídce

Výrazně mírnější podmínky platí od pátku pro cesty do Velké Británie, a to včetně všech jejích částí. Využijte toho a naplánujte si výlet na březnový prodloužený víkend do Skotska. Zpáteční letenky z Prahy do Edinburghu ulovíte v rezervační systému aerolinky Ryanair za sympatickou cenu 1 018 Kč. Za tuto částku pořídíte letenky do Edinburghu rovnou na tři prodloužené víkendy (od pátečního večera do pondělí). A pokud byste nechtěli čerpat ani jeden den dovolené, je možné se vrátit dokonce i nedělním ranním letem (jeden plnotučný den v Edinburghu bude ale v tomto případě vykoupen hned dvojitým nocováním na místě).

Podmínky pro cestování

Cesta do Skotska

Při cestě do Skotska si čerstvě vystačíte „pouze“ s dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Velká Británie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Edinburghu

Skotsko opředené tajemstvím, historie budící zvědavost. Divoké scenérie údolí, kopců a jezer, krajina posetá zříceninami hradů. Okolí je opuštěné, zatažená obloha neláká k životu. Jen ovce se sem tam pasou na zelených stráních. Uprostřed leží král všech jezer, proslulý Lochness, možná i se svou příšerou. Tak se toulejte přírodou, navštivte i skotská města a zapomeňte se v jednom z tradičních pubů, zaposlouchejte se do živé hudby a dejte si omamný, lahodný mok nesoucí jméno whisky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Edinburghu za 1 018 Kč
Z Prahy do skotského Edinburghu na prodloužené víkendy

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)