Z Prahy do Skotska: zimní Edinburgh
13.12.2022

Z Prahy do Skotska: zimní Edinburgh

1 228

O této nabídce

Vyrazte do zimního Skotska a procestujte sever Britských ostrovů v netradičním ročním období. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Edinburghu za 1 228 Kč! Primárně se jedná o týdenní turnusy (neděle – neděle). Pokud však chcete šetřit dovolenou nebo vás zimní skotská příroda příliš neláká, můžete vyrazit na víkendovou otočku pouze do Edinburghu. Na dva víkendy v druhé polovině ledna pořídíte letenky taktéž za hezké ceny – odlet v tomto případě připadne na páteční podvečer a cesta zpátky na nedělní brzké ráno (jestliže si neprotáhnete sobotní noc, tak vám cestu bohužel trochu prodraží hned dva noclehy v hlavním městě).

Podmínky pro cestování

Cesta do Skotska

Při cestě do Skotska již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Cestování do Velké Británie je zkrátka „jako dřív“. Nezapomeňte ale na cestovní pas! Detailní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do Skotska

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání krás Skotska, zejména během zimních měsíců, bude jistě vlastní automobil. Mrkněte se do naší autopůjčovny na nabídku dostupných vozů v termínu vaší plánované cesty a nenechte nic náhodě. Týdenní pronájem malého vozu vyjde na cca 5 tisíc Kč.

Náhled letenky z Prahy do Edinburghu za 1 228 Kč

Z Prahy do Skotska: zimní Edinburgh


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)