Z Prahy do Rumunska o letních prázdninách
16.6.2022

Z Prahy do Rumunska o letních prázdninách

808

O této nabídce

Linka Wizz Airu z Prahy do moldavského Kišiněva bude re-routována do rumunského města Jasy také po celé letní prázdniny. Zaleťte si z Prahy do Rumunska během července či srpna za pohodové ceny začínají na 808 Kč. Létá se 2x týdně – ve čtvrtek a neděli vždy ve večerních hodinách. Vyrazit do Rumunska tak můžete jak na prodloužené víkendy, tak na týdenní výlety a projet nejen severovýchod země.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Rumunska

Cestování do Rumunska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Rumunsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste z prodlouženého víkendu na severovýchodě Rumunska vytěžili maximum, určitě doporučujeme půjčení auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si dle svého gusta. V příkladovém termínu vás pronájem „typické Dacie“ vyjde na cca 2,5 tisíce Kč.

Náhled letenky z Prahy do Jasy za 808 Kč

Z Prahy do Rumunska o letních prázdninách


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)