Z Prahy do rovníkové Afriky: rwandské Kigali za super cenu
2.6.2022

Z Prahy do rovníkové Afriky: rwandské Kigali za super cenu

11 074

O této nabídce

Belgický národní dopravce Brussels Airlines přichází s další parádní akcí na letenky směrem africký kontinent! Po nabídce akčních letenek z Prahy do Gambie za 7 703 Kč dnes zamíříme pro změnu do rovníkové Afriky. Zpáteční letenky z Prahy do Rwandy ulovíte v rezervačním systému dopravce za suprovou cenu 11 074 Kč! Do tamějšího hlavního města Kigali se můžete vydat v mnoha termínech od září letošního roku až do března toho nadcházejícího (viz náš kalendář).

Základní tarif „Eco Light“ tradičně zahrnuje pouze přepravuje příručního zavazadla. Pokud byste potřebovali bágl k odbavení, kupujte letenky ve vyšším tarifu „Eco Basic“ s příplatkem cca 50 €/směr. Cestou do Rwandy i zpět vás čeká pouze jeden pohodový přestup v letišti v Bruselu.

Náš tip: Za lákavou cenu se do Rwandy můžete vydat i přes vánoční svátky – např. letenky z Prahy do Kigali v termínu do 16. do 31. prosince vyjdou na 12 676 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Rwandy

Rwanda v polovině května uvolnila vstupní podmínky. Aktuálně je před cestou do země nutné disponovat negativním testem a vízem. Dále cestovatele musí vyplnit příjezdový formulář a podstoupit kontrolní test na letišti. Vzhledem k lokálním pravidlům ale doporučujeme disponovat také očkovacím certifikátem  (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Rwandě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz do Rwandy za gorilami

Rwandě se mj. přezdívá „africké Švýcarsko“. Celá země se velmi rychle rozvíjí a hlavní město Kigali je jedním z mála afrických měst, kde se nemusíte bát pohybu ani po setmění. Do Rwandy se ale jezdí především za gorilami horskými. Ideálním místem, kde se v jejich stopách vydat, je Národní park Volcano. Ty kromě Rwandy ve volné přírodě žijí již jen v sousední Ugandě a Kongu. Za dalšími zástupci z řad fauny se pak vydejte do Národního parku Akagera na východě země. My jsme si však ze Rwandy odvezli nejsilnější zážitek z návštěvy Genocide Memorial Centre – památníku věnovanému jednomu z nejhrůzostrašnějších masových vyvražďování v dějinách. Nachází se přímo v Kigali a určitě v něm strávíte několik hodin, které se vám vryjí hluboko pod kůži…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Kigali za 11 070 Kč
Z Prahy do rovníkové Afriky: rwandské Kigali za super cenu

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)