Další várka akčních letenek z Prahy do Gambie v západní Africe
25.5.2022

Další várka akčních letenek z Prahy do Gambie v západní Africe

7 703

O této nabídce

Uplynuly necelé dva týdny od doby, kdy jsem vám jako první přinesli skvělý tip na levné letenky do Gambie od letecké společnosti TAP Portugal, a máme to další akční nabídku letenek do této západoafrické země. Schyluje se k bitvě o Gambii? Za aktuální akční nabídkou stojí aerolinky Brussels Airlines která nyní nabízí zpáteční letenky z Prahy do Banjulu za 7 703 Kč! Oproti předcházející akci je v nabídce belgického dopravce dostupné velké množství termínů od září letošního roku až do února toho nadcházejícího. Levné letenky ale ulovíte také na červen! Např. v termínu od 9. do 19. června.

Základní tarif „Economy Light“ zahrnuje přepravu pouze příručního zavazadla s limitem 8 kg. Pokud by vám toto nestačilo, pořiďte letenky ve vyšším tarifu „Economy Basic“ vč. odbaveného zavazadla á 23 kg. Příplatek v tomto případě činí cca 1 tisíc Kč /směr a letenky v tomto tarifu naleznete v našem kalendáři! Routing do západní Afriky i zpět vás v obou směrech povede přes Brusel, kde vás čeká jediný přestup na cestě.

Náš tip: zaleťte si do Gambie přes vánoční svátky a Nový rok (nebudete potřebovat téměř žádnou dovolenou) – zpáteční letenky v termínu od 24. prosince 2022 do 2. ledna 2023 vychází na parádní cenu 7 953 Kč!

Podmínky pro cestování

Cesta do Gambie

Před cestou do Gambie je nutné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas) nebo negativním PCR testem.

Kompletní vstupní podmínky, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Gambii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz objevovat Gambii

Gambie je malou africkou zemí oplývající obrovským bohatstvím – tím přírodním. Pobřeží je lemováno zlatými plážemi s oázami kokosových palem, azurové oceánské vody vytváří idylické laguny. Ve vnitrozemí bují exotická flora i fauna, v korunách stromů pokřikují šimpanzi a na hladině řeky Gambie splývají hroši a krokodýli. Panorama dotváří mohutné kmeny baobabů starých až několik stovek let. Gambie je zkrátka dobrou volbou, kde si užít svou dovolenou – mísí v sobě poznání i odpočinek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Banjulu za 7 703 Kč

Další várka akčních letenek z Prahy do Gambie v západní Africe


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)