Z Prahy do Porta se bude létat po celý rok
11.12.2022

Z Prahy do Porta se bude létat po celý rok

1 807

O této nabídce

Britská nízkonákladová aerolinka easyJet udělala v posledních dnech radost všem cestovatelům čekajícím na levné letenky do Portugalska. A to nejen oznámením o zahájení letů na nové lince z Prahy do Lisabonu, ale také nahráním nových letů mezi Prahou a Portem do svého rezervačního systému. Z Prahy se do Porta bude nakonec létat celoročně! Po čas letního letového řádu se bude jednat o dvě rotace týdně – ve středu a sobotu. Aktuální ceny zpátečních letenek z Prahy do Porta začínají na 1 807 Kč a za ceny lehce převyšující hranici 2 tisíc Kč je ulovíte také na mnoho letních termínů vč. prázdnin. Jejich případný nákup příliš neoddalujte, neboť zkušenost s easyJetem hovoří jasně: akce se příliš čekat nedají a levněji spíše nebude.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do pevninského Portugalska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: leden – listopad 2023
 • Příkladové termíny:
  • 29. 3. – 5. 4. za 1 927 Kč
  • 22. – 26. 4. za 1 897 Kč
  • 10. – 13. 5. za 2 287 Kč
  • 10. – 14. 6. za 1 837 Kč
  • 28. 6. – 1. 7. za 2 047 Kč
  • 8. – 12. 7. za 2 107 Kč
  • 19. – 23. 8. za 2 197 Kč
  • 27. – 30. 9. za 1 807 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na výlet do Porta

Navštívit Porto a neochutnat místní, pomalým šlapáním vyráběné portské víno na střešní terase baru Porto Cruz je hříšné, jako navštívit Porto a neprojít se po ocelovém mostě Ludvíka I., navrženém jedním z Eiffelových žáků. Navštívit Porto, nevyškrábat se na Torre dos Clérigos  nejvyšší kostelní věž Portugalska a z výšky 76 metrů se nerozhlédnout po kraji. Hříšné jako navštívit Porto a nevyjet si lodí po řece Douro do vinařských vesnic Regua či Pinhao. Stejně hříšné, jako nedotknout se jedné ze 20 tisíc modrých kachlí v Sao Bento – nejkrásnějším vlakovém nádraží, které jste kdy viděli! Navštivte Porto, dbejte na slušné vychování a NEHŘEŠTE!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Porta za 1 807 Kč

Z Prahy do Porta se bude létat po celý rok


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)