Z Prahy do Paříže na prodloužené víkendy během podzimu
12.7.2022

Z Prahy do Paříže na prodloužené víkendy během podzimu

1 599

O této nabídce

Na příjemné cenové hladině se v poslední době ustálily letenky z Prahy do Paříže v podzimních termínech. Využijte proto konkurenčního prostředí na lince z Prahy na pařížské letiště Orly, kde o zákazníky svádí boj aerolinky Vueling a Transavia. Zpáteční letenky na víkendový pobyt v Paříži ulovíte za ceny od 1 599 Kč! Ať již zvolíte jednoho či druhého dopravce, odlety jsou naplánovány na pátek a návrat na neděli. Ve prospěch Vuelingu hraje cena, Transavia naopak získává plusové body díky letovému řádu a příznivějším časům rotací (odlet v pátek večer, návrat v závěru víkendu).

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Před cestou do Francie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Paříže

Taky vám v břiše poletují motýlci? Paříž je prostě láska na první pohled! Posnídejte křupavý croissant na lavičce nad Seinou, zaposlouchejte se do zvonění všudypřítomných kostelů nebo sledujte ruch velkoměsta z tolik milované Eiffelovky. Navštivte záhadnou Mona Lisu ve strhujícím Louvru nebo se nechte okouzlit majestátní katedrálou Notre Dame. Z Lucemburských zahrad se projděte po některém z úchvatných mostů až k posvátné bazilice Sacré Coeur. A navečer? Určitě sklenička šampaňského a kabaretní představení v Moulin Rouge – chrámu noční Paříže.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Paříže za 1 599 Kč

Z Prahy do Paříže na prodloužené víkendy během podzimu


Bude se hodit

Letiště Paříž – Orly (ORY)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)