Z Prahy do Pákistánu: first-minute letenky do Karáčí
15.6.2023

Z Prahy do Pákistánu: first-minute letenky do Karáčí

5 544

O této nabídce

V našem feedu nových akcí se nudit nemůžete. Neustále se pro vás totiž snažíme lovit letenky také do nemainstreamových destinací a jednou takovou je rozhodně i Pákistán. V aktuální nabídce turecké nízkonákladové letecké společnosti Pegasus Airlines ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Karáčí, ležícího na jihu rozlehlé země, za moc pěknou cenu 5 544 Kč. Za účelem rychlého přesunu do nejkrásnějších oblastí v Pákistánu (sever země) využijte služeb některého z místních nízkonákladových dopravců jakými jsou airblue, Fly Jinnah nebo Serene Air (uvažovat lze také nad národní aerolinkou Pakistan Ainternational Airlines).

Základní tarif „Basic“ obsahuje pouze přepravu příručního zavazadla. Pokud preferujete cestovat s odbaveným, zakupte letenky ve vyšším tarifu „Essentials“ za nepatrný příplatek á 20 €/směr. Routing vás v obou směrech povede přes Istanbul, přestupy jsou ale hladké. Termíny jsou dostupné po celé první čtvrtletí příštího roku (tj. od ledna do března). Potenciální odlety z Prahy připadají vždy na pondělí/středu/pátek/neděli a návraty z Karáčí poté na pondělí/úterý/čtvrtek/sobotu.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Pákistánu

Před cestou do Pákistánu je, k dnešnímu dni (15. června 2023), stále nutné disponovat očkovacím certifikátem nebo negativním PCR testem. Do příštího roku ale zbývá skutečně dlouhá doba a věřme, že i pákistánské úřady tuto byrokracie brzy přestanou vyžadovat. Kromě toho platí standardní povinnost vlastnit turistické vízum. Kompletní informace i užitečné odkazy (vízum online či formulář) naleznete na naší stránce „Koronavirus v Pákistánu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Karáčí za 5 544 Kč
Z Prahy do Pákistánu: first-minute letenky do Karáčí

Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)