Z Prahy do Osla na jarní prodloužené víkendy
10.2.2022

Z Prahy do Osla na jarní prodloužené víkendy

2 373

O této nabídce

Využijte čerstvé novinky v podobě nové linky z Prahy od norské nízkonákladové aerolinky Flyr. Zpáteční letenky z Prahy do Osla na prakticky jakýkoliv prodloužený víkend během dubna, května či první poloviny června pořídíte za sympatickou cenu 2 373 Kč. Mladá norská aerolinka bude na trase mezi českou a norskou metropolí létat od 7. dubna s frekvencí 2 letů týdně (čtvrtek a neděle), v červnu potom přidá navrch úterní rotaci. Naším tipem je „velikonoční výlet“ do jižního Norska v termínu od 14. do 17. dubna 2022.

Podmínky pro cestování

Cesta do Norska

Před cestou do Norska je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Norsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Norsko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Flyr
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 8 kg (max. 38 × 30 × 20 cm)
 • Dostupnost: duben – červen 2022
 • Termíny:
  • 14. – 17. 4. za 2 373 Kč
  • 21. – 28. 4. za 2 373 Kč
  • 28. – 1. 5. za 2 373 Kč
  • 5. – 8. 5. za 2 373 Kč
  • 12. – 15. 5. za 2 373 Kč
  • 19. – 22. 5. za 2 373 Kč
  • 26. – 29. 5. za 2 373 Kč
  • 9. – 12. 6. za 2 373 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Osla

Norsko kromě panenské přírody nabízí i kulturu, bohatou historii a výtečné jídlo. Oslo uchvátí každého milovníka moderní architektury. Mezitím co slavná opera v australském Sydney napodobuje mořské vlny, ta norská připomíná ledovou kru, potápějící se do studených vod okolního fjordu. Zajděte si dovnitř na operní představení nebo se celý večer dívejte na umění baletu. Vigelandův park je posetý jedinečnými sochami ze žuly a bronzu, znázorňujícími mozaiku lidských osudů. Mathallen vám dá ochutnat tradiční norskou kuchyni a v Holmenkollenu se zase tyčí vysoko do vzduchu slavný skokanský můstek a jeho lyžařské muzeum.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Osla za 2 373 Kč

Z Prahy do Osla na jarní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Oslo – Gardermoen (OSL)

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)