Z Prahy do Miami na Floridě za parádní cenu
22.4.2020

Z Prahy do Miami na Floridě za parádní cenu

8 346

O této nabídce

Navzdory současné krizi způsobené pandemií COVID-19 jsme zajímavé tipy na levné letenky lovit nepřestali. Pouze jsme otáleli s jejich veřejnou publikací, neboť to v době největšího náporu viru nebylo dle našeho názoru žádoucí. Situace se však začíná pomalu měnit a každý z nás určitě ve skrytu duše tajně doufá, že se hranici otevřou co nejdříve a že pražské Letiště Václava Havla brzy“znovu ožije“. Tipů na levné letenky máme v šuplíku spoustu. Vždy se jedná o termíny během podzimu letošního roku či dokonce až na rok nacházející, kdy by již zdravotní rizika měla být normalizovaná. Teď však záleží na vás, na našich čtenářích a fanoušcích, na nadšených cestovatelích a konzumentech našich tipů. Má již smysl pouštět tipy na levné letenky do veřejného prostoru? Jste po nich hladoví a pokukujete po termínech cest v druhé polovině roku 2019 či v roce 2020? Váš názor je pro nás enormně důležitý! Proto se o něj podělte v komentářích a dejte nám tak zpětnou vazbu.

Pro začátek bychom ze šuplíku mohli vytáhnout například letenky z Prahy do Miami na Floridě za parádní cenu – 8 346 Kč. Jedná se o zajímavý tarif portugalských aerolinií TAP, který umožňuje taktéž bezplatný (klidně několikadenní) stopover v Lisabonu. Právě tam vás totiž čeká také jediný přestup v rámci routingu do cílové destinace. Letenky z Prahy do Miami jsou dostupné v širokém termínovém období od září 2020 až do dubna 2021. Vybírat můžete v našich kalendářích níže – pokud se vám termíny zobrazí jako nedostupné, zamiřte do vyhledávače a zvolte je manuálně (pravděpodobně se však v tomto případě dostanete na cenu o několik stokorun vyšší).

Proč vyrazit na Floridu?

Chcete se jeden den procházet divokou přírodou, druhý vyletět do vesmíru nebo se dát k filmu, třetí vyrazit do víru velkoměsta? Vydejte se na Floridu, kde ochutnáte od každého pořádný kus! Florida jsou vznášedla v Everglades mezi aligátory, Kenedy Space Center, kde se vznesete k nebesům i Miami Beach, kde to v noci žije. Jsou to delfíni, které lze pozorovat z boardwalku v Tampě nebo hejna kapustňáků v Three Sisters Spring. Universal Studios v Orlandu a taky Key West – nejjižnější bod USA, ze kterého je to na Kubu, co by kamenem. Už se vás sbíhají sliny? Tak dobrou chuť!

Ubytování

S rezervací střechy nad hlavou není třeba nikam pospíchat. Až nadejde vhodná doba, můžete se spolehnout na širokou nabídku ubytovacích kapacit na osvědčeném Bookingu, Hotels. com či využít služeb AirBnB.

Autopůjčovna

Bez vlastního auťáku si pobyt na Floridě jen těžko užijete. Ovšem i v tomto případě platí informace uváděná u „ubytování“: s rezervací nikam nespěchejte. Až se termín vašeho pobytu na Floridě bude blížit, stačí mrknout k nám do autopůjčovny. Káru si tam vyberete bez mrknutí oka.

Víza

Pro vstup na území Spojených států amerických je zapotřebí elektronická registrace ESTA. Tu si snadno vyklikáte i z gauče díky našemu podrobnému návodu. Celá záležitost vám zabere pár minut a po zaplacení poplatku 14 USD je povolení vaše!

Náhled letenky z Prahy do Miami za 8 346 Kč

Z Prahy do Miami na Floridě za parádní cenu

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Víza

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)