Z Prahy do Londýna na květnové víkendy
18.3.2022

Z Prahy do Londýna na květnové víkendy

1 118

O této nabídce

Dnes ráno byla oficiálně zrušena všechna pravidla pro přijíždějící cestovatele do Anglie. Už žádné formuláře, očkovací certifikáty a testy před cestou či po příjezdu do země – prostě cestování zase „jako dřív“. Využijte těchto pozitivních novinek a naplánujte si víkendový výlet do Londýna. Zpáteční letenky z Prahy do Londýna na letiště Stansted ulovíte na víkendové kombinace během května v rezervačním systému aerolinky Ryanair za 1 118 Kč. Odlety jsou vždy naplánovány na sobotní ráno a návraty na pondělní dopoledne (pracující v Praze či na „home office“ tak bez problémů stihnou „šichtu“).

Podmínky pro cestování

Cesta do Anglie

Při cestě do Anglie již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Cestování do Anglie je od 18. března 2022 „jako dřív“.

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Přestože od 18. března 2022 došlo k úpravě pravidel návratu do ČR, tak Velké Británie se novinky zatím nedotkly. Aktuálně stále platí: formulář + doklad o bezinfekčnosti (negativní test / očkovací certifikát / doklad o prodělání nemoci).

Doufejme, že podmínky návratů z Velké Británie budou brzy také uvolněny. 

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Londýna za 1 118 Kč

Z Prahy do Londýna na květnové víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)