Z Prahy do květnového Irska – doprodej 4 letenek od Aer Lingus
4.5.2024

Z Prahy do květnového Irska – doprodej 4 letenek od Aer Lingus

1 990

O této nabídce

Skupinové letenky řeší naši zkušení letenkáři ze „Zaletsi Business“ doslova každý den. Jednou za čas se ale stane, že nám některá místa ve skupinové letence zbydou volná. V takovém případě je rádi nabídneme za zlomek původní ceny všem našim fanouškům a nadšeným cestovatelům. A právě dnes tu jednu takovou nabídku máme! Jedná se o zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Dublinu (DUB) v termínu od 16. do 23. května 2024 za 1 990 Kč. Čekají tě přímé lety s irským národním dopravcem Aer Lingus. Bezplatně si s sebou můžeš vzít malý i velký příručák – jen pozor: ten větší odevzdáš na odbavovací přepážce, kde ti bude zdarma odbaven.

Rezervovat je můžeš jednu, dvě, tři nebo rovnou všechny čtyři letenky. Jejich aktuální cena přímo v rezervačním systému aerolinky je 14 174 Kč.

Za účelem rezervace letenek nám pošli email se jmény cestovatelů na adresu „[email protected]“. Obratem ti vystavíme zálohovou fakturu. Po její úhradě máš letenky doma.

Veškeré informace o letiště v Dublinu (DUB), vč. tipů na dopravu z letiště do centra hlavního města nebo dalších destinací na ostrově, najdeš v našem novém průvodci.

 • Rezervuj: skrze e-mail [email protected]
 • Zavazadla:
  • malé příruční zavazadlo (33 × 25 × 20 cm)
  • velké příruční zavazadlo (max. 10 kg / 55 × 40 × 24 cm) odevzdané na check-inu (odbavení je zdarma)
 • Letový řád:
  • 16. 5. Praha – Dublin -> 11:50 – 13:30
  • 23. 5. Dublin – Praha -> 07:35 – 11:10

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Skvělým pomocníkem pro poznávání irské přírody bude vlastní kára. Díky ní stihneš z týdenní dovolené v Irsku vyždímat maximum a projet kus ostrova. Mrkni se do naší autopůjčovny, kde si rovnou vybereš auťák dle svého gusta. V daném termínu vyjde pronájem malého vozu od 3 tisíc Kč.

Náhled itineráře cesty z Prahy do Dublinu a zpět

Z Prahy do květnového Irska – doprodej 4 letenek od Aer Lingus


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Aer Lingus

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)