Z Prahy do Krakova na jeden či více dní
12.5.2023

Z Prahy do Krakova na jeden či více dní

od 755

O této nabídce

Rádi byste v příštích dnech či týdnech někam vyrazili, ale nevíte kam? S řešením přichází aerolinka Ryanair, která nabízí levné zpáteční letenky z Prahy do Krakova. Cena letenek začíná na 755 Kč a do polského královského města si zaleťte na jednodenní otočky nebo klidně i na vícedenní poznávačku Krakova a jeho okolí. Termíny jsou k mání od května do června 2023 a za tuto cenu pořídíte například letenky s odletem 17. a návratem 18. května. 

V ceně letenky u Ryanairu je jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Náročnější cestovatelé si musí za větší příručák (55 × 40 × 20 cm) připlatit v rámci služby Priority od 141 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 378 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do Polska

Cesty do Polska jsou již zcela bez omezení, nemusíte se tedy prokazovat negativním testem, očkováním ani vstupním formulářem. Aktuální informace a opatření naleznete v našem článku „Koronavirus v Polsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Královské město Krakov

Neprávem opomíjený, s úchvatnou historií, přátelskou atmosférou a překvapením na každém rohu! To je polský Krakow! Navštivte jej – budete stát vlastníma nohama na největším středověkém náměstí v Evropě se starobylou 70 m vysokou radniční věží. Na vlastní oči spatříte impozantní Wawel – hrad, který byl přes 500 let útočištěm polských králů. Vlastní husí kůži ucítíte v dračí jeskyni, kde žil kdysi drak trýznící místní lid, než mu princ Krak (odtud Krakow) uťal hlavu. A na vlastní chuťové buňky vyzkoušíte dokonalé místní pirožky plněné vším, co si umíte i neumíte představit, abyste pak stěží vlastními slovy popisovali, jak mimořádný Krakow je!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Krakova za 755 Kč
Z Prahy do Krakova na jeden či více dní

Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)