Z Prahy do jarního Japonska: Tokio od dubna do června
28.3.2023

Z Prahy do jarního Japonska: Tokio od dubna do června

13 861

O této nabídce

Akční letenky do Japonsko s odletem z Prahy jsme tady dlouho neměli. Cenový standard letenek do „Země vycházejícího slunce“ v letošním roce nepěkně vyskočil, a proto je každá nabídka podobná té dnešní od polské aerolinky LOT velmi vítanou možností k cestě na východ. Zpáteční letenky z Prahy do Tokia, na tamější letiště Narita, pořídíte za 13 861 Kč! Navíc v jarních termínech, kdy takříkajíc „kvete celá země“.

Základní tarif „Economy Saver“ obsahuje pouze přepravu příručního zavazadla. Potřebujete-li cestovat s odbaveným, kupte letenky ve vyšším tarifu „Economy Standard“ za 16 454 Kč. Ten navíc obsahuje rovnou 2 ks zapsaných zavazadel neboli 46 kg k odbavení. V obou směrech vás routing povede přes Varšavu, kde budete mít jeden klidný přestup. Termíny jsou dostupné od dubna do června 2023, viz náš kalendář.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska

K cestě do Japonska aktuálně potřebujete doklad bezinfekčnosti (očkovací certifikát nebo negativní PCR test) a vyplněný příjezdový formulář. Detaily, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do jarního Japonska

Mlhou zahalená růžová krajina plná křehkých kvítků, posetá buddhistickými chrámy a jejich klidem. Šílenost Tokia a neonově blikajících mrakodrapů, divokost japonského umění. Že to zní jako protiklady? Ano, ale v Japonsku se mísí a splývají v jedno. Přesvědčte se na vlastní oči. Pohlédněte na posvátnou horu Fudži zdobenou sněhovou přikrývkou. Kochejte se starobylým městem Nara, místem chrámů a tisíce luceren. Mezi svatyněmi se pasou rozkošní jelínci sika. Opakem klidu těchto míst jsou zábavou pulzující velkoměsta, Tokio se svou druhou nejvyšší věží světa Sky Tree a rušná Ósaka vonící rybinou a chutnající jako precizně zpracované sushi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Tokia za 13 861 Kč

Z Prahy do jarního Japonska: Tokio od dubna do června


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)