Z Prahy do italské Verony nejen na jarní prodloužené víkendy
20.3.2024

Z Prahy do italské Verony nejen na jarní prodloužené víkendy

od 1 111

O této nabídce

Vydejte se po stopách Romea a Julie do romantické Verony. S novou linkou z Prahy do Verony přišla na podzim nízkonákladová aerolinky Volotea a letenky nejen na jarní prodloužené víkendy nyní pořídíte od 1 111 Kč. Za tuto cenu je k mání například termín od pátku 3. do pondělí 6. května, další termíny ulovíte od dubna do června, včetně květnových státních svátků. 

Na nejnižší ceny dosáhnou členové klubu Megavolotea, kdy ušetříte 8 € při zpáteční letence a navíc máte kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm v ceně.

Pro nečleny Megavolotey platí, že máte v ceně jedno příruční zavazadlo o max. rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho za 518 Kč za směr v rámci služby Priority. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na 670 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Po stopách Romea a Julie do romantické Verony

Verona, zapomenutější sestra Benátek. Je stejně tak okouzlující a působivá, jen bez nekončících davů. Protnuta řekou Adiže, pyšní se nádhernými mosty, přejděte po hrdém Ponte Pietra. Toulejte se křivolakými uličkami a nasávejte romantickou atmosféru Verony, myslete na to, že se tam možná stal příběh tragické lásky Romea a Julie. Shlédněte divadelní představení v antickém amfiteátru a ochutnejte místní odrůdové víno, určitě vás nezklame.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si ve Veroně automobil a prozkoumejte i další malebná města v regionu Benátsko. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 445 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Pro cesty do Itálie nepotřebuje očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Verony za 1 111 Kč
Z Prahy do italské Verony nejen na jarní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Verona (VRN)

Volotea

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)