Z Prahy do italské Apulie: levné letenky do Bari
18.5.2021

Z Prahy do italské Apulie: levné letenky do Bari

968

O této nabídce

Itálie během víkendu uvolnila vstupní opatření, když pro přijíždějící osoby zrušila povinnou karanténu. Také se rozšířil seznam „žlutých regionů“, kde se pomalu vrací život k normálu a omezení ubývá. I nabídka letenek do Itálie začne být od června zajímavější. Ryanair z Prahy rozlétá hned několik linek směřujících na Apeninský poloostrov. Jednou z nich bude spojení do Bari. Levné letenky z Prahy do Bari pořídíte v červnu za 968 Kč, zatímco další termíny v červenci či srpnu jen o několik stokorun více. Nechte se zlákat italskou Apulií a vyrazte na jih Itálie.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. června 2021 s termínem cesty do 30. října 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Itálie vám nově postačí pouze negativní test (PCR nebo antigenní) ne starší 48 hodin – pozor, musí být provedený výtěrem. Také je nutné před cestou vyplnit toto čestné prohlášení. Výjimku z povinnosti předložit před cestou negativní test mají děti mladší 2 let. Aktuální informace můžete sledovat na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě. 

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Itálie se v současné době nalézá v červené kategorii. Její pozice se ovšem do letních měsíců pravděpodobně nejednou změní – doufejme, že jen k lepšímu. Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 90 dnech, netýká se vás po návratu testování ani karanténa (za předpokladu, že se Itálie nepropadne do „tmavě červené“ kategorie zemí).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červen – srpen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 11. – 18. 6. za 968 Kč
  • 21. – 28. 6. za 1 218 Kč
  • 25. 6. – 2. 7. za 1 458 Kč
  • 16. – 23. 7. za 1 818 Kč
  • 6. – 13. 8. za 1 668 Kč

Vyraz do Bari a objev Apulii

Tyrkysové moře svádějící ke koupání, krása baroka a malebnost kamenných domků, okouzlující Alberobello a atmosféra minulosti dřímající mezi bílými zdmi městečka Ostuni. A pak taky ta šťavnatá, lahodná chuť vytékající z typického sýru burrata a omamnost růžového vína, vůně čerstvě vylisovaného oleje linoucí se pod korunami všudypřítomných olivovníků. To je Apulie! V Bari, jakožto hlavní metropoli, tam to žije. Staré město plné bazilik a kostelů kontrastuje s ruchem moderního centra pulzujícím zábavou a hudbou, vše je tam hlasité, rychlé a poněkud zmatené, ale s nezaměnitelným kouzlem jižní Itálie.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Bari i kdekoliv jinde na území Itálie se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vlastní auťák na pobřeží Jadranu určitě přijde vhod. Díky němu prozkoumáte celý region Apulie. Mrkněte se na aktuální nabídku do naší autopůjčovny a kára na vás může čekat již po příletu na letiště. 

Náhled letenky z Prahy do Bari za 968 Kč

Z Prahy do italské Apulie: levné letenky do Bari


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)