Z Prahy do Hurghady na začátku příštího roku
19.9.2023

Z Prahy do Hurghady na začátku příštího roku

4 696

O této nabídce

Nařiďte si pohodu na pobřeží Rudého moře. V posledních dnech nás super letenkami zásobuje turecká nízkonákladovka Pegasus Airlines a dnes přinášíme tip na letenky z Prahy do egyptské Hurghady. Ulovíte je za 4 696 Kč, například v termínu od 12. do 19. března. Pár termínů je k mání na začátku prosince, nejvíce termínů seženete v únoru a březnu příštího roku. Po cestě vás vždy čeká jeden pohodový přestup v tureckém Istanbulu (SAW). 

V ceně letenky máte kabinové zavazadlo s rozměry rozměry 55 × 40 × 20 cm. Odbavené zavazadlo do 20 kg si přikoupíte za 31 € v jednom směru. Občerstvení a nápoje jsou na palubě pouze na prodej.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za podmořským světem k Rudému moři

Hurghada není jen faraonova pomsta, horko a miliony lidí! To je úchvatné Rudé moře s rybami takových druhů a barev, jaké jste doposavad nespatřili. Promenáda v přístavu lemovaná restauracemi z celého světa, jízda na velbloudech v poušti a smlouvání v každém z milionu místních obchůdků se vším, na co si vzpomenete. Ale také 450 km vzdálená a tím, co uvidíte nekonečně ohromující, Káhira. V Gíze stanete tváří v tvář Velké sfinze, budete na dotek 4560 let staré Cheopsově pyramidě, okouknete zlatou masku Tut-anch-Amona v Egyptském archeologickém muzeu a projdete Městem mrtvých. Jó a pro jistotu – trochu slivovičky sebou, nikdy nevíte, jakou bude mít faraon zrovna náladu!

 

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Egypta

Pro cesty do Egypta potřebujete turistické vízum, které získáte na letišti po příletu za 25 USD. Další dokumenty nepotřebujete. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Egyptě“.

Náhled letenky z Prahy do Hurghady za 4 696 Kč
Z Prahy do Hurghady na začátku příštího roku

Bude se hodit

Letiště Hurghada (HRG)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)