Z Prahy do Finska: Helsinky, Tampere, Turku na mnoho termínů
6.11.2022

Z Prahy do Finska: Helsinky, Tampere, Turku na mnoho termínů

1 590

O této nabídce

EDIT (6. listopadu, 16:00): Nejlevnější letenky už jsou výrazně probrané. Stále je ovšem dostupných mnoho termínů během září 2023.

V rámci skvělé promo akce „Grab Out 2023“ letecké společnosti Air Baltic pořídíte nejen levné letenky do Estonska, Litvy a Lotyšska. Ulovit můžete taktéž akční letenky do Finska! Zpáteční letenky z Prahy do hlavního města Helsinky, do Tampere nebo do Turku na jihozápadě země pořídíte za skvělou cenu 1 590 Kč.

Termínů je k dispozici skutečně kupa! Od druhé poloviny ledna až do konce letního letového řádu 2023 (tj. do závěru října), a to vč. těch o letních prázdninách. Všechny najdeš přehledně v našich kalendářích níže! Základní tarif „Green“ navíc obsahuje přepravu dvou kusů příručních zavazadel, což se u mnoha nízkonákladových dopravců dnes již nevidí! Cestou tam i zpět vás vždy čeká jeden přestup v Rize.

Náš tip: Nakombinujte si open-jaw letenky s příletem do Helsinek a odletem z Tallinnu (mezi oběma městy svezete trajektem). Na zpáteční cestě si poté natáhněte layover v Rize na nejdelší možný (cca 20 hodin) a rázem máte suprový výlet 3v1!

Podmínky pro cestování

Cestování do Finska

Cestování do Finska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Finsko“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Helsinek za 1 590 Kč

Z Prahy do Finska: Helsinky, Tampere, Turku na mnoho termínů


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Air Baltic

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)