Z Prahy do Dublinu na prodloužené listopadové víkendy
5.10.2021

Z Prahy do Dublinu na prodloužené listopadové víkendy

1 104

O této nabídce

S příchodem zimního letového řádu plánuje Ryanair navýšit počet spojení z Prahy do Dublinu. K současným čtyřem týdenním rotacím přidá další dvě a mezi Prahou a Dublinem bude létat každý den s výjimkou středy. Toho můžete využít k výletu na irského hlavního města na prodloužený víkend. Ideální odlet v sobotu před polednem z Prahy a návrat z Dublinu v pondělí odpoledne. Nejlevnější letenky z Prahy do Dublinu pořídíte v termínu od 27. do 29. listopadu za 1 104 Kč. Za ceny pohybující se kolem 15 stokorun lze ale do Irska letět prakticky na jakýkoliv víkend během listopadu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Irska

V případě cesty do Irska musíte před jejím zahájením vyplnit tento příjezdový formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • PCR test (provedený výtěrem) ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 11 let. Děti ve věku 12 – 17 let, které nejsou očkované, musí doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin). Více informací o cestách do Irska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Dublinu.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Irsko je zařazeno do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace (mění se ale každým týdnem) po návratu do 5denní izolace…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyrazte na víkend do Dublinu

Dublin dokáže být klidný i pulzovat zábavou, nadchne milovníky historie, literatury i náročné pivaře. Po jeho dlažebních kostkách se kdysi procházely legendy jako Oscar Wilde nebo James Joyce a v samém srdci města se k nebi tyčí majestátní Dublinský hrad. Okolí se věčně zelená a voní přírodou, pod stíny stromů parku Phoenix odpočívají rozkošní daňci. Jakmile se ale slunce zanoří za obzor, úchvatný Dublin projde neskutečnou proměnou, ulicemi začne proudit chytlavá irská muzika a tóny dud a rytmus bodhránů vás dovedou až do dveří jedné z vřele vítajících hospůdek. Nasládlá chuť piva Guinness teče do krku úplně sama, ale nezůstávejte jen u něj, za hřích tady stojí téměř cokoliv.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Dublinu za 1 104 Kč

Z Prahy do Dublinu na prodloužené listopadové víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)