Z Prahy do Dubaje nejen na Velikonoce
26.2.2021

Z Prahy do Dubaje nejen na Velikonoce

5 941

O této nabídce

S jarní slevovou akcí se vytasila aerolinka Ukraine International Airlines, která nabízí slevu 20 % na letenky v ekonomické třídě (v business třídě dokonce až s 50% slevou). Pravděpodobně nejzajímavější letenky z Prahy pořídíte na trase do Dubaje, která působí jako oáza pro únik z koronavirem promořující se Evropy. Zpáteční letenky z Prahy do Dubaje s jedním přestupem v Kyjevě pořídíte za 5 941 Kč. Základní cena obsahuje pouze příruční zavazadlo. Pokud budete cestovat s odbaveným, vyberte si vyšší tarif „Economy Standard“ – zpáteční letenka vás vyjde cca o tisícovku dráže. Akce je platná do 1. března a vztahuje se na lety uskutečněné do 25. dubna. Vyrazit do Dubaje můžete proto např. přes Velikonoce.

Nezapomeňte se před cestou podívat na našeho detailního průvodce.

Proč do Dubaje?

Dubaj je bránou do světa luxusu s mnoha známými nej… – nejvyšší budovou světa, sedmi hvězdičkovým hotelem, umělým palmovým ostrovem, nákupními centry s nízkými cenami, sjezdovkou a obřím akváriem… a taky těch nej…, o nichž se mluví zřídkakdy. Že nejluxusnější jídlo světových kuchyní dostanete na ulici Al Dhiyafah, kde není po luxusu stopy. Že pravou arabskou atmosféru zažijete při smlouvání na starých tržištích s parfémy, kořením, látkami či zlatem nebo necháte-li se převést přes Dubai Creek stařičkou lodí abra. Že noční život je tu pěkně divoký a drinky se můžou. Zkrátka, že Dubaj si luxusně užijte, i když na luxus úplně nejste!

Podmínky pro cestování

Pro úspěšnou cestu do emirátu Dubaj musíte před jejím zahájením podstoupit PCR test na COVID-19 s negativním výsledkem (ten předložíte také po příletu do Dubaje). Test nesmí být starší 72 hodin. Výjimku pak mají děti mladší 12 let. Po příletu do Dubaje budete znovu otestováni na tamější náklady (do obdržení jeho výsledku byste měli zůstat v izolaci). Platí také povinnost stažení aplikace DXB Smart App. Více informací se dočtete na stránkách Velvyslanectví ČR v Abú Dhabí.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Spojené arabské emiráty, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadají do tmavě červené kategorie zemí. To znamená vyplnit příjezdový formulář a podstoupit negativní PCR test na COVID-19 ještě před odletem z dovolené. Test nesmí být v době odletu starší 72 hodin. Další PCR test musíte podstoupit ve své domovině, a to nejdříve 5. den po návratu (do té doby je třeba setrvat v karanténě). Více podrobností se dočtete v článku výše.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 7 kg
 • Dostupnost: březen & duben 2021
 • Termíny:
  • 15. – 22. 3. za 5 941 Kč
  • 22. 3. – 27. 3. za 6 149 Kč
  • 22. 3. – 2. 4. za 5 941 Kč
  • 28. 3. – 4. 4. za 6 027 Kč
  • 2. – 9. 4. za 6 552 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Dubaji se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Vzhledem k současné turbulentní době doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace.

Náhled letenky z Prahy do Dubaje za 5 941 Kč

Z Prahy do Dubaje nejen na Velikonoce


Bude se hodit

Letiště Dubaj (DXB)

Letiště Praha (PRG)

Ukraine International Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)