Z Prahy do Bukurešti na prodloužený víkend v létě i na podzim
27.7.2020

Z Prahy do Bukurešti na prodloužený víkend v létě i na podzim

516

O této nabídce

K výletu na prodloužený víkend z Prahy do Bukurešti láká maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air. Ten dnes nabízí letenky z/do Rumunska a Moldavska s 20% slevou. Vzhledem k tomu, že Moldavsko je pro turisty zatím stále uzavřeno, musíme si vystačit s prvně jmenovanou zemí. Jasně, jedná se o slevu z ceny letenky (nikoliv celkové ceny zahrnující i administrativní poplatek), takže je to zlevnění spíše kosmetické. Na druhou stranu při návratech z Rumunska nejsou čeští občané povinni nastoupit dvoutýdenní karanténu či se prokázat negativním testem na COVID-19, což z Rumunska činí v tomto ohledu světlou výjimku mezi balkánskými zeměmi. Odlet v pátek odpoledne a návrat v pondělí po obědě, pak z kombinace činí velmi příjemné zpestření letní rutiny v práci. Tak se vydejte z Prahy do Bukurešti za 516 Kč třeba během prvního zářijového víkendu. A že nejste členem Wizz Air Discount Clubu? Pak si stačí připlatit jen 2 stovky!

Hlavní město Rumunska = Bukurešť

Není městem, které by vás uchvátilo na první pohled. Bukurešť ty největší krásy a zajímavosti obratně skrývá. Někdy i hluboko pod povrchem. Jako třeba osm podzemních pater Paláce parlamentu, který je po Pentagonu druhou největší budovou světa. Nebo Národní historické muzeum pronikající dopodrobna a hluboko do Rumunských dějin. Či Rumunské athenaeum – koncertní síň, která je krásná zvenku a úchvatná zevnitř. Stejně jako čtvrť Lipscani, jejíž dominantou jsou ruiny středověkého soudu, pravý Vítězný oblouk nedaleko parku Herastrau a Calea Victoriei, ulice která byla mezi válkami nejelegantnější ve městě a svým noblesním duchem vás dostane i dnes. Dejte Bukurešti šanci, ona vás nezklame!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 7. – 10. 8. za 852 Kč (bez WDC za 1 268 Kč)
  • 14. – 17. 8. za 748 Kč (bez WDC za 1 164 Kč)
  • 28. – 31. 8. za 692 Kč (bez WDC za 1 108 Kč)
  • 4. – 7. 9. za 516 Kč (bez WDC za 724 Kč)
  • 11. – 14. 9. za 524 Kč (bez WDC za 836 Kč)
  • 18. – 21. 9. za 628 Kč (bez WDC za 940 Kč)
  • 9. – 12. 10. za 516 Kč (bez WDC za 724 Kč)
  • 16. – 19. 10. za 516 Kč (bez WDC za 724 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Bukurešti či jinde po Rumunsku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, neboť situace v cestovních ruchu může být velmi proměnlivá.

První noc bychom v rámci příkladového termínu v hlavním městě Rumunska, Bukurešti, strávili v tomto čtyřhvězdovém International Bucharest City Centre Hotelu za 627 Kč/os./noc. Snídani v ceně nocování nabídne tento čtyřhvězdový Scala Boutique Hotel za 558 Kč/os./noc. A baťůžkáři docení tip na tento skvěle hodnocený apartmán v centru města za 391 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Samotná Bukurešť není nikterak dechberoucím městem, proto by vám mohlo přijít vhod půjčení vlastního auťáku (alespoň na jeden den). Mrkněte se proto do naší autopůjčovny, kde si dozajista vyberete.

Náhled letenky z Prahy do Bukurešti za 516 Kč

Z Prahy do Bukurešti na prodloužený víkend v létě i na podzim


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)