Z Prahy do Bordeaux na březnové víkendy
3.3.2024

Z Prahy do Bordeaux na březnové víkendy

894

O této nabídce

Využijte některý z březnových víkendů k výletu do jihozápadní Francie a zaleťte si do Bordeaux. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Bordeaux (BOD) ulovíte v rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair za skutečně nízké ceny startující na 894 Kč. Odlety z české metropole jsou naplánovány na sobotní poledne a návraty zpět do ČR na pondělní ráno, díky čemuž potenciálně nemusíte čerpat ani jeden den dovolené. Za ceny oscilující kolem jedné tisícikoruny jsou dostupné letenky na všechny tři víkendy zbývající do konce platnosti zimního letového řádu.

Veškeré informace o letišti v Bordeaux (BOD), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

  • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm
  • Dostupnost: březen 2024
  • Termíny:
    • 9. – 11. 3. za 894 Kč
    • 16. – 18. 3. za 945 Kč
    • 23. – 25. 3. za 1 185 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na skok do Bordeaux

Opojné Bordeaux, přístavní město plné vína a historie, je skutečným ztělesněním romantiky. Jen si představte vinné révy lemující středověké věže, kláštery a mosty, veřejné zahrady zdobené kachnami a labutěmi, procházky podél mlhou zahalené řeky Garonny za vůní právě napečených koláčů a čerstvé sklizně z nedělního trhu Quai Des Chartrons… Když se řekne Bordeaux, myslí se tím nejstarší divadlo ve Francii, velkolepé náměstí Place de la Bourse, dechberoucí katedrála Saint-André, ale také poetická krajina, vznešené zámky, kašny a delikátní víno odrůdy Merlot, Muškát a Cabernet Sauvignon.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bordeaux za 894 Kč

Z Prahy do Bordeaux na březnové víkendy


Bude se hodit

Letiště Bordeaux (BOD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)