Z Prahy do Boloni na dvoudenní otočku kdykoliv během léta
6.6.2022

Z Prahy do Boloni na dvoudenní otočku kdykoliv během léta

972

O této nabídce

Díky navýšenému počtu rotací na lince z Prahy do Boloni se můžete vydat do tohoto italského města na dvoudenní otočku (jedna noc). V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Boloni od 972 Kč, a to na úterních/středečních rotacích. Odlety z Prahy jsou naplánovány na úterní poledne, zatímco návraty do střední Evropy na středeční pozdní večer. Tyto „dvoudenní kombinace“ jsou za slušné ceny dostupné prakticky po čas celého léta – vč. červencových státních svátků, kdy není nutné čerpat ani jeden den dovolené (v termínu 6. – 7. 7. vyjdou zpáteční letenky na 18 stovek).

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je od 1. června 2022 konečně po dvou letech „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na skok do Boloni

„La dotta, la rossa e la grassa“, přezdívá si půvabná Boloňa. La dotta neboli vzdělaná, na její půdě totiž hrdě stojí první univerzita našeho kontinentu, už téměř tisíc let stará. La rossa, čili červená, podle jejích terakotových střešních tašek ozdobně lemujících křivolaké uličky. La grassa, ta tučná, vonící hovězím ragú, čerstvě strouhaným parmazánem a tradiční mortadellou. Boloňa si žije svým klidným a okouzlujícím životem, toulejte se bezcílně městem a nasajte tu atmosféru. Navštivte katedrálu San Petronio, náměstí Piazza Maggiore i boloňskou šikmou věž Asinelli.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Boloně za 972 Kč

Z Prahy do Boloni na dvoudenní otočku kdykoliv během léta


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)