Z Prahy na víkend do Billundu
3.2.2022

Z Prahy na víkend do Billundu

758

O této nabídce

Zpestřete si některý z nadcházejících únorových nebo březnových víkendů a zaleťte si do dánského Billundu. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte levné letenky z Prahy do Billundu za 758 Kč. Odlety jsou naplánovány na páteční odpoledne, zatímco návraty na odpoledne nedělní. Pokud máte trochu flexibilní práci, nebudete na tento výlet potřebovat ani jeden den dovolené. Ideálním programem na sobotu bude návštěva tamějšího Legolandu – celodenní vstupenky koupíte na této stránce za tisícovku.

(EDIT): Legoland se otevírá až v dubnu (tuto informaci jsme přehlédli), proto bude nejlepší si v Billundu půjčit auto (ideálně v naší autopůjčovně – ceny menším vozů vyjdou cca na 1 000 Kč/den) a prozkoumat přírodní krásy Jutského poloostrova či druhé největší dánské město, Aarhus.

V Dánsku na začátku února padla téměř všechny restriktivní opatření zavedená kvůli nemoci „COVID-19“. Při vstupu do jakýchkoliv zařízení po vás tedy nikde nebudou vyžadovat některý z certifikátů „bezinfekčnosti“ a zrušena byla také povinnost nosit roušku.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dánska

Před cestou do Dánska je nutné disponovat dokladem o očkování či prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Dánsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Dánsko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Billundu za 758 Kč

Z Prahy na víkend do Billundu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)