Z Prahy do Benátek na prodloužené podzimní víkendy
17.8.2022

Z Prahy do Benátek na prodloužené podzimní víkendy

489

O této nabídce

V rezervačním systému maďarské aerolinky Wizz Air ulovíte zlevněné letenky z Prahy do Benátek. Zpáteční letenky na prodloužené víkendy, od pátku do pondělí, z Prahy do Benátek jsou ke koupi za pěknou cenu 498 Kč (platí pro členy WDC) nebo 738 Kč pro ostatní cestovatele. Nejlevnější letenky na vás čekají v listopadu a prosinci. Během září a října se ceny pohybují o pár stokorun výše, jejich cena se ale stále pohybuje kolem jedné tisícikoruny.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 498 Kč

Z Prahy do Benátek na prodloužené podzimní víkendy


Bude se hodit

Letiště Benátky Marco Polo (VCE)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)