Z Prahy do Barcelony od října do března
17.6.2024

Z Prahy do Barcelony od října do března

od 1 381

O této nabídce

Návštěva nádherné Barcelony nikdy není špatný nápad, ať už je to tvoje poprvé nebo do hlavního města Katalánska zamíříš poněkolikáté. Levné zpáteční letenky má v režii aerolinka Vueling, a ani tentokrát tomu není jinak. Za cenovku začínající na 1 381 Kč si zaletíš z Prahy do Barcelony především od ledna do března příštího roku, několik termínů ulovíš i během podzimu. Využij například prodloužený víkend s odletem 9. ledna a návratem 12. ledna.

V ceně letenky máš jeden příručák o rozměrech do 40 x 30 x 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíš za 345 Kč za let a odbavený bágl do 15 kg tě vyjde na jednosměrný příplatek ve výši 888 Kč.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Barcelona tě nadchne

Ať už tě okouzlí Gaudí v barcelonských ulicích anebo Picasso ve svém muzeu umění, rozhodně nepopřeš, že tohle živé město má svůj osobitý šmrnc. La Rambla pulzuje hudbou pouličních muzikantů, trhem La Boqueria se line vůně sušené šunky a katalánského vína a na pobřežní promenádě je cítit slaný mořský vzduch. Vyjeď lanovkou na Tibidabo, ať vidíš všechnu tu nádheru shora. Prožeň se tam na jednom z kolotočů nebo šílené horské dráze a den příjemně zakonči třeba talířem arrós a skleničkou sangríi s chutí šťavnatých španělských pomerančů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 1 381 Kč
Z Prahy do Barcelony od října do března

Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)