Z Prahy do Barcelony na zimní prodloužené víkendy
7.11.2023

Z Prahy do Barcelony na zimní prodloužené víkendy

1 453

O této nabídce

Španělská Barcelona se dlouhodobě řadí mezi nejoblíbenější evropské metropole. Tím spíše během zimních měsíců, kdy na pobřeží Středozemního moře panuje daleko příjemnější počasí než u nás ve středoevropské kotlině. Využijte proto levných letenek z dílny nízkonákladové aerolinky Vueling a vypravte se do Katalánska na některý ze zimních prodloužených víkendů. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Barcelony (BCN) v rezervačním systému dopravce ulovíte za ceny začínají na 1 453 Kč (viz příkladový termíny od 12. do 15. ledna 2024). Níže naleznete přehled všech letenek, jejichž ceny oscilují kolem hranice dvou tisíc Kč.

Veškeré informace o letišti na Barcelony (BCN), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 1 453 Kč

Z Prahy do Barcelony na zimní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)