Z Prahy do Barcelony na spoustu červencových termínů
31.5.2022

Z Prahy do Barcelony na spoustu červencových termínů

1 062

O této nabídce

Suprovou nabídku levných letenek z Prahy do Barcelony si na dnešní ráno nachystala španělská nízkonákladová aerolinka Vueling. Zpáteční letenky z Prahy do Barcelony pořídíte v rezervačním systému letecké společnosti za parádní cenu 1 062 Kč. A teď to nejdůležitější: vybírat můžete z pestré nabídky červencových termínů (letní prázdniny jsou jako hlavní sezona standardně nejdražším obdobím v roce, což z této akce činí žhavé zboží). Kromě termínů v první polovině léta pořídíte letenky za akční ceny taktéž na pár termínů v září a mnoho v říjnu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas).

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 1 062 Kč

Z Prahy do Barcelony na spoustu červencových termínů


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)