Z Prahy do Barcelony na podzimní prodloužené víkendy
21.9.2021

Z Prahy do Barcelony na podzimní prodloužené víkendy

1 194

O této nabídce

Španělská nízkonákladová aerolinka Vueling si pro dnešní den připravila další ze svých promoakcí. Tentokráte možná není tak lákavá jako akce typu „1+1 letenka zdarma“, ale nějakou korunu cestovatelům přeci jen ušetří. Se slevovým kódem „FLY50“ dnes získáte 50% slevu z ceny letenky (před přičtením tax). V některých případech to může znamenat ušetření stokoruny, u dražších letenek pak bude sleva výraznější. Využijte této promoakce k nákupu levných letenek z Prahy do Barcelony, jejichž ceny začínají na 1 194 Kč.

Podmínky pro cestování

Podmínky pro cestování do Španělska se poměrně turbulentně mění na týdenní bázi. Praha (potažmo celá Česká republika) momentálně nespadá mezi rizikové oblasti a není proto nutné dokládat před cestou svou bezinfekčnost. To se ale může snadno změnit k „horšímu“, na což je třeba pamatovat. Každopádně bude před cestou nutné vyplnit tento zdravotnický formulář. Přehled vstupních podmínek do Španělska pro vás pravidelně aktualizujeme na této stránce. Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pak pravidelně (v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko je nyní zařazeno do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit min. AG test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: 2 ks zavazadel
  • osobní věc (40 × 30 × 20 cm) jako příruční
  • 2. zavazadlo (55 × 40 × 20 cm a hmotnost 10 kg) – bude zdarma odbaveno na přepážce
 • Platnost akce: pouze dnes, tj. 21. září
 • Slevový kód: „FLY50“
 • Dostupnost: 18. října – 16. prosince 2021
 • Příkladové termíny:
  • 30. 10. – 3. 11. za 1 194 Kč
  • 12. – 14. 11. za 1 438 Kč
  • 19. – 23. 11. za 1 372 Kč
  • 27. – 30. 11. za 1 349 Kč
  • 10. – 12. 12. za 1 374 Kč (3. adventní víkend)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 1 194 Kč

Z Prahy do Barcelony na podzimní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)