Z Prahy do Barcelony – mnoho letních a podzimních termínů
22.7.2021

Z Prahy do Barcelony – mnoho letních a podzimních termínů

1 103

O této nabídce

Další várku levných letenek z Prahy do Barcelony dnes do svého rezervačního systému nahrála španělská nízkonákladová aerolinka Vueling. Do katalánské metropole se za super cenu můžete vydat v mnoha termínech od srpna do října letošního roku, a to jak na prodloužené víkendy, tak delší pobyt. Zpáteční letenky z Prahy do Barcelony ulovíte za parádní cenu 1 103 Kč.

Podmínky pro cestování

Podmínky pro cestování do Španělska se poměrně turbulentně mění na týdenní bázi. Momentálně jsou cesty na Pyrenejský poloostrov volné a stačí vyplnit tento zdravotnický formulář. Je ovšem třeba počítat také s možností, že ČR spadne mezi rizikové země, což by znamenalo povinnost předložit negativní test / doklad o dokončeném očkování / doklad o prodělané nemoci. Přehled vstupních podmínek do Španělska pro vás pravidelně aktualizujeme na této stránce. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko jsou nyní zařazeno do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace po návratu do 5denní izolace…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce nebo snadno přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 2 ks zavazadel
  • osobní věc (40 × 30 × 20 cm) jako příruční
  • 2. zavazadlo (55 × 40 × 20 cm a hmotnost 10 kg) – bude zdarma odbaveno na přepážce
 • Dostupnost: srpen – říjen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 6. – 10. 8.  za 1 103 Kč
  • 13. – 17. 8. za 1 103 Kč
  • 20. – 24. 8. za 1 103 Kč
  • 3. – 6. 9. za 1 103 Kč
  • 10. – 14. 9. za 1 103 Kč
  • 24. – 27. 9. za 1 103 Kč

Proč na výlet do Barcelony?

Ať už vás okouzlí Gaudí v barcelonských ulicích anebo Picasso ve svém muzeu umění, rozhodně nepopřete, že tohle živé město má svůj osobitý šmrnc. La Rambla pulzuje hudbou pouličních muzikantů, trhem La Boqueria se line vůně sušené šunky a katalánského vína a na pobřežní promenádě je cítit slaný mořský vzduch. Vyjeďte lanovkou na Tibidabo, ať vidíte všechnu tu nádheru shora. Prožeňte se tam na jednom z kolotočů nebo šílené horské dráze a den příjemně zakončete třeba talířem arrós a skleničkou sangríi s chutí šťavnatých španělských pomerančů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Barceloně nebo kdekoliv jinde na jihu Španělska se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 1 103 Kč

Z Prahy do Barcelony – mnoho letních a podzimních termínů


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)