Z Prahy do Athén přímým letem na prodloužený víkend
9.2.2022

Z Prahy do Athén přímým letem na prodloužený víkend

2 018

O této nabídce

Letecká společnost Eurowings s příchodem března přidá na lince z Prahy do Athén druhou týdenní rotaci. Přes zimní měsíce dopravce létal z České republiky do řecké metropole pouze 1× týdně – v sobotu. Nyní přidává ještě úterní rotaci. A právě díky tomu se můžete vydat z Prahy do Athén na prodloužené víkendy. Zpáteční letenky pořídíte v rezervačním systému dopravce za pěknou cenu 2 018 Kč, a to konkrétně ve dvou termínech na přelomu února a března.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Před cestou do Řecka aktuálně musí všichni cestovatelé disponovat dokladem o očkování / uzdravení nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Povinný je i vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Řecko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Athén

Návštěva Athén? Skvělá volba! Ať se tu vydáte kamkoliv, pokaždé se vám do cesty připlete něco extra! Nejvýznamnější překážkou bezpochyby bude nejslavnější Akropole světa spolu s Parthenónem fascinující svou krásou ve dne i v noci, kdy celá září. Neobcházejte ani archeologické muzeum, které vás příjemně zchladí a nabídne úžasnou sbírku šperků, keramiky, bronzových výrobků a dalších, nad níž bdí sochy Poseidona, Athény či Afrodity. Narazíte na nejstarší středověké divadlo pojmenované podle Dionýse. Nevyhnete se tavernám s úžasnými řeckými dobrotami a bez obav můžete nastoupit do místního metra i tramvaje, které vás za euro odvezou z tepajícího města až na poklidnou pláž!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Athén za 2 018 Kč

Z Prahy do Athén přímým letem na prodloužený víkend


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)