Z Prahy do Amsterdamu nejen na víkendy
20.8.2020

Z Prahy do Amsterdamu nejen na víkendy

1 128

O této nabídce

Nenechte si uletět pěknou akci oranžové nízkonákladové aerolinky Easyjet. Zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu pořídíte už za 1 128 Kč. V rezervačním systému aerolinky naleznete spoustu dostupných termínů od října 2020 do dubna 2021. Letět tak můžete jak na prodloužené víkendy, tak i přes Vánoce či Nový rok. Pokud jste milovníky jara, rozhodně si nenechte ujít legendární tulipánový festival Keukenhof, který začíná 20. března. V ceně letenek se nachází pouze příruční zavazadlo, což na pár dní městské poznávačky rozhodně stačí.

Proč se vydat do Amsterdamu?

Pozor – Amsterdam je vysoce návykový. Pro to, co všechno je tu k vidění, ale hlavně pro silnou dávku vzrušení, kterou ucítíte, až budete šlapat na ulici – bez kola v Amstru ani ránu, to je známá věc. Patří k prožitku stejně jako famózní holandské hranolky, plavba po tajemných zákoutích grachtů. Jako dokonale vychlazené pivo v Café de Sluyswacht hned naproti, až půjdete z Rembrandtova domu. Jako vůně tulipánů mísící se s vůní nejlepších sýrů. Jako tajemné kouzlo prostupující obrazy Vincenta van Gogha, rudě zbarvená ulička lásky, všudypřítomný marihuanový opar a pocit, že všechno je v tomhle vzrušujícím městě dovoleno!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky easyJet
 • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 53 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: říjen 2020 – květen 2021
 • Termíny:
  • 23. – 25. říjen -> víkend
  • 6. – 8 listopad -> víkend
  • 21. – 24. prosinec -> Vánoce
  • 31. prosinec – 3. leden -> Nový rok
  • 19. – 24. březen -> zahájení festivalu Keukenhof
  • 16. – 18. duben -> víkend

Ubytování

S rezervací střechy nad hlavou můžete klidně ještě pár chvil sečkat. Až nadejde vhodná doba, můžete se tradičně spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pokud se však chcete po poohlédnout po ubytku již nyní, mrkněte například na tento hotel XO Park West s možností storna rezervace zdarma za 1 371 Kč/os./noc.

Náhled zpátečních letenek z Prahy do Amsterdamu za 1 128 Kč

Z Prahy do Amsterdamu nejen na víkendy


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)