Z Prahy do Amsterdamu na prodloužené víkendy
2.8.2021

Z Prahy do Amsterdamu na prodloužené víkendy

1 448

O této nabídce

Trasa z Prahy do Amsterdamu se na pražském Letišti Václava Havla dlouhodobě řadí mezi ty nejvytíženější. Aktuálně na ní operují dvě letecké společnosti – KLM a easyJet, které cestujícím nabízí dohromady 4 spojení denně. Levnější letenky dle očekávání ulovíte přímo v rezervačním systému britského nízkonákladového dopravce. Zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu vychází na 1 448 Kč. Vyrazit do ikonické západoevropské metropole můžete např. na prodloužené víkendy od pátku do neděle nebo od soboty do pondělí. Ve vybraných termínech za zajímavou cenu pořídíte i čistě víkendovou otočku s odletem v sobotu ráno a návratem v neděli večer.

Podmínky pro cestování

Z pohledu Nizozemska je Česká republika zařazena na seznam tzv. „bezpečných zemí“. V praxi to znamená volné cestování bez dodatečných opatření. Jedinou podmínkou je vyplněný příjezdový formulář. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Haagu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Nizozemsko je aktuálně zařazeno do tmavě červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit min. AG test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč vyrazit do Amsterdamu?

Potřebujete dobít baterky? Předepište si Amsterdam! Vlije vám do žil tolik energie, že vaše duše vydrží ve stavu blaženosti dlouhé týdny. Všechno tu lze konzumovat v nadměrných dávkách s příjemnými vedlejšími účinky – umění – návštěvou Rembrandtova domu, Rijksmuzea a muzea Vincenta van Gogha, jídla a pití – super hustými polévkami, sýry rozplývajícími se na jazyku, dokonalýma holandskýma hranolkama i místním pšeničným pivem. Dobrodružství – plavbou po grachtech, jimiž je město protkané, noční návštěvou Red District – uliček lásky s atmosférou, která nemá ve světě obdoby. Očichávání tulipánů, jízdu na kole, odpočinek mezi papoušky ve Vondelparku… a žádný strach, předávkování nehrozí!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Amsterdamu (případně i kdekoliv jinde v Nizozemsku) se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. 

Náhled letenky z Prahy do Amsterdamu za 1 448 Kč

Z Prahy do Amsterdamu na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)