Z Prahy do Amsterdamu na prodl. víkendy po celý rok
11.1.2023

Z Prahy do Amsterdamu na prodl. víkendy po celý rok

od 1 612

O této nabídce

Za velmi slušnou cenu aktuálně pořídíte zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu. V rezervačním systému britské nízkonákladové aerolinky easyJet ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu na prodloužené víkendy prakticky napříč celým kalendářním rokem 2023 za ceny od 1 612 Kč. Dostupné je také velké množství letenek o letních prázdninách, kdy jejich cena jen lehce překročí hranici 2 tisíc Kč – a to je na hlavní turistickou sezonu velmi zajímavá nabídka. Pokud se do „země tulipánů“ v nejbližších měsících chystáte, tak rozhodně kalendáře aerolinky prolistujte (výrazně levnější letenky na této trase v průběhu roku  neočekáváme).

Podmínky pro cestování

Cesta do Nizozemska

Cestování do Nizozemska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Nizozemsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: únor – listopad 2023
 • Příkladové termíny:
  • 17. – 20. 2. za 1 731 Kč
  • 9. – 12. 3. za 1 612 Kč
  • 17. – 20. 3. za 1 911 Kč
  • 19. – 21. 5. za 1 761 Kč
  • 1. – 4. 6. za 1 671 Kč
  • 17. – 19. 6. za 1 641 Kč
  • 23. – 25. 6. za 1 671 Kč
  • mnoho termínů o letních prázdninách za 2 tisíce Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Amsterdamu

Potřebujete dobít baterky? Předepište si Amsterdam! Vlije vám do žil tolik energie, že vaše duše vydrží ve stavu blaženosti dlouhé týdny. Všechno tu lze konzumovat v nadměrných dávkách s příjemnými vedlejšími účinky – umění – návštěvou Rembrandtova domu, Rijksmuzea a muzea Vincenta van Gogha, jídla a pití – super hustými polévkami, sýry rozplývajícími se na jazyku, dokonalýma holandskýma hranolkama i místním pšeničným pivem. Dobrodružství – plavbou po grachtech, jimiž je město protkané, noční návštěvou Red District – uliček lásky s atmosférou, která nemá ve světě obdoby. Očichávání tulipánů, jízdu na kole, odpočinek mezi papoušky ve Vondelparku… a žádný strach, předávkování nehrozí!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Amsterdamu za 1 612 Kč

Z Prahy do Amsterdamu na prodl. víkendy po celý rok


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)