Z Prahy do Albánie: Tirana na nové lince Ryanairu
30.10.2023

Z Prahy do Albánie: Tirana na nové lince Ryanairu

1 230

O této nabídce

Již zítra, v úterý 31. října 2023, zahájí irská nízkonákladová aerolinka Ryanair provoz své nové linky z Prahy (PRG) do Tirany (TIA) – podrobné informace jsme vám o novém spojení přinesli již dříve v tomto magazínovém článku. Čeští cestovatelé tak opět získají možnost využít přímých letů z Prahy do Albánie!

Aerolinka bude na nové lince létat 2× týdně (úterý a sobota), což vybízí např. k plánování výletů na zimní prodloužené víkendy. A právě takové zpáteční letenky z Prahy do Tirany je nyní možné v rezervačním systému dopravce ulovit za ceny od 1 230 Kč!

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Tiraně (TIA), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Za zvážení určitě stojí také půjčení auťáku. Díky němu získáte maximální flexibilitu a poznávání (nejen) okolí hlavního města bude daleko jednodušší. Podívejte se do naší autopůjčovny a udělejte si obrázek o dostupné nabídce vozů ve vašem termínu. Pronájem malého vozu na prodloužený víkend (3 dny) vyjde na cca 1 500 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Albánie

Cestování do Albánie je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Albánii“.

Náhled letenky z Prahy do Tirany za 1 230 Kč

Z Prahy do Albánie: Tirana na nové lince Ryanairu


Bude se hodit

Letiště Tirana (TIA)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)