Z Prahy do Albánie na nové lince Wizz Airu – Tirana
6.9.2023

Z Prahy do Albánie na nové lince Wizz Airu – Tirana

654

O této nabídce

Nová linka maďarské nízkonákladové aerolinky Wizz Air z Prahy (PRG) do albánského hlavního města Tirana (TIA) začíná poprvé plodit zajímavé ceny letenek. Spojení figuruje v letovém řádu dopravce od 18. prosince 2023 a cestovatelé se mohou těšit na tři lety týdně (pondělí, středa, pátek). Nejlevnější letenky z Prahy do Albánie aktuálně ulovíte na lednových letech, kde ceny za zpáteční letenky začínají na 654 Kč (tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé za letenky zaplatí cca tisícikorunu). Vypravte do Tirany a její nejbližšího okolí třeba na prodloužený víkend od pátečního odpoledne do pondělí.

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Tiraně (TIA), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na prodloužený víkend do Tirany

Pro svou šeď a socialistickou fasádu je Tirana velmi často opomíjenou zastávkou cestovatelů Balkánem. Díky tomu je ale také stále autentická, opravdová a kulturně obohacující – dejte jí šanci a uvidíte, že umí fascinovat. Toulejte se mezi památkami, prozkoumejte muzea a galerie nebo si vychutnejte umění pod širým nebem v podobě graffiti, drzého street artu a křiklavě pomalovaných budov. Usrkávejte poctivou tureckou kávu a život si oslaďte tradičním ašure nebo slaďonkou baklavou v jedné z mnoha místních kaváren a u toho pozorujte dění na ulici. Navštivte ikonické Skanderbegovo náměstí na kterém najdete i národní knihovnu, budovu opery a majestátní mešitu Et’hem Bej. Tiranu neopouštějte, dokud nenasajete atmosféru tržiště Pazari Ri a nezapomeňte si tam koupit na památku nějaký suvenýr.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Albánie

Cestování do Albánie je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Albánii“.

Náhled letenky z Prahy do Tirany za 654 Kč

Z Prahy do Albánie na nové lince Wizz Airu – Tirana


Bude se hodit

Letiště Tirana (TIA)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)