Z Prahy do Abú Dhabí přímým letem – LM letenky
12.3.2024

Z Prahy do Abú Dhabí přímým letem – LM letenky

5 990

O této nabídce

Letošní novinkou v nabídce přímých letů z Prahy je spojení do Abú Dhabí, které jakožto charterový let vypravují tuzemské cestovní kanceláře Fischer / EXIM tours (viz náš magazín). Primárně jsou lety operované letadly aerolinky Smartwings nabízeny klientům cestovních kanceláří, nicméně občas se samostatné letenky dostanou také do volného prodeje jako právě nyní. Využijte této skutečnosti a zaleťte si na týden do Perského zálivu. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Abú Dhabí (AUH) pořídíte za 5 990 Kč. Jedná se letenky v termínu od 14. do 21. března. Výhodou charterových letů je příjemná zavazadlová politika, která každého cestovatele opravňuje přepravit také odbavené zavazadlo.

Veškeré informace o letišti v Abú Dhabí (AUH), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

  • Rezervujte: přímo přes STRÁNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příručák
  • Letový řád:
    • 14. 3. Praha – Abú Dhabí -> 10:20 – 19:20
    • 21. 3. Abú Dhabí – Praha -> 20:10 – 23:55

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Abú Dhabí za 5 990 Kč

Z Prahy do Abú Dhabí přímým letem – LM letenky


Bude se hodit

Letiště Abú Dhabí (AUH)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)