Z Paříže za dalekou exotikou na ostrov Réunion v Indickém oceánu
23.9.2020

Z Paříže za dalekou exotikou na ostrov Réunion v Indickém oceánu

7 236

O této nabídce

Za dalekou exotikou můžete vyrazit na ostrov Réunion ležící ve vodách Indického oceánu mezi známějšími ostrovy Madagaskarem a Mauriciem. Zpáteční letenky z Paříže na Réunion, ostrov je totiž francouzským zámořským departmentem a zároveň, pořídíte za parádní ceny od 7 236 Kč. Nabídka letenek je poměrně pestrá napříč jednotlivými leteckými společnostmi. Využít můžete spojení provozovaná aerolinkami Corsair a French Bee z pařížského letiště Orly, zatímco z hlavního letiště Charlese de Gaulla přímou linku mezi Paříží a Réunionem operuje Air Austral. Termínů je vesměs dostupná spousta od října do prosince letošního roku a následně i po celou první polovinu toho nadcházejícího. V základní ceně letenky je vždy obsaženou pouze příruční zavazadlo.

Nejlevnější cenu, a to 7 236 Kč za zpáteční letenku, sice nabídne nízkonákladová aerolinka French Bee. Základní tarif však neslibuje žádné občerstvení na palubě, letenka je nerefundovatelná a lze ji případně pouze změnit na jiné datum. Z hlediska podmínek je v současné době smysluplnější zaměřit se na nabídku aerolinky Corsair (zpáteční letenky z Paříže za 8 524 Kč). Její tarif umožňuje bezplatné zrušení letenky, bezplatnou změnu (pouze s doplatkem do ceny aktuální na novém letu) a během letu na Réunion je bezplatně podáváno i občerstvení.

Po započítání přískoků z Prahy do francouzské metropole se celkové náklady na letenky z Prahy na exotický ostrov Réunion budou pohybovat kolem 11 tisíc Kč. Alternativně lze využít i nabídku aerolinky Air France, kdy budou všechny segmenty cesty na jedné letence. V takovém případně vyjdou zpáteční letenky z Prahy na Réunion na 15 809 Kč a termíny  naleznete v tomto kalendáři (říjen–prosinec 2020) či v tomto kalendáři (leden–červen 2021). Nezapomeňte také, že v Paříži je během cesty potřeba změnit letiště: lety z Prahy přilétají na CDG a navazující spoj z ORY.

Vstupní podmínky na Réunion:

Všichni cestující jsou povinni se prokázat negativní PCR testem na COVID, který v době odletu nebude starší 72 hodin. Dále musí vyplnit toto zdravotní prohlášení a tento registrační formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla:
    • Corsair: příruční zavazadlo s limitem 12 kg (55 × 40 × 20 cm)
    • Air Austral: příruční zavazadlo s limitem 10 kg (55 × 45 × 20 cm)
  • Dostupnost: říjen 2020 – červen 2021
  • Termíny:

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na ostrově Réunion se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat a sledovat vývoj epidemiologické situace, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna (v případech, kdy se termín odletu bude blížit).

Autopůjčovna

Nejjednodušší pohyb na ostrově vám zprostředkuje vlastní auťák. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny na dostupné možnosti.

Přískoky do Paříže

Z Prahy přímo na letiště Orly létá pouze lowcostová společnost Transavia, která by provoz na lince měla obnovit 19. října. Na hlavní pařížské letiště Charlese de Gaulle se pak z Prahy dostanete s ČSA / Air France. Přičemž ceny se pohybují okolo tisícovky za jednosměrnou letenku. Mezi oběma letišti pak jezdí shuttle busy za 21 €. S nákupem přískoků však nemusíte zatím nikam spěchat.

Náhled letenky z Paříže na Réunion za 7 236 Kč s French Bee

Z Paříže za dalekou exotikou na ostrov Réunion v Indickém oceánu

Náhled letenky z Paříže na Réunion za 8 524 Kč s Corsairem

Z Paříže za dalekou exotikou na ostrov Réunion v Indickém oceánu

 


Bude se hodit

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Paříž – Orly (ORY)

Letiště Praha (PRG)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)