Z Pardubic k moři do španělského Alicante – červencové letenky
29.6.2021

Z Pardubic k moři do španělského Alicante – červencové letenky

1 204

O této nabídce

Ryanair postupně přidává do svého rezervačního systému extra rotace na exponovaných linkách k moři. Jednou z takových je i ta z Pardubic do španělského Alicante, kam si během července budete moci zaletět dokonce 3× týdně – pondělní a páteční lety doplní nově i středeční. A právě na středeční rotace pořídíte letenky za skvělé ceny! Zpáteční letenky z Pardubic do Alicante za 1 204 Kč, a to v termínu od 14. do 21. července. Další dvě termínové kombinace jsou dostupné jen s lehkým příplatkem. Tak vzhůru k moři do Španělska!

Podmínky pro cestování

Nově můžeme z České republiky cestovat do Španělska naprosto volně! Žádné testy, žádné doklady o očkování či prodělání nemoci. Jedinou povinností před cestou bude vyplnění zdravotnického formuláře.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko se momentálně nachází v „oranžové kategorii“ (tj. „pouze“ AG test před cestou). Pokud jste již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech, netýká se vás v případě návratu žádné testování.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
  • Dostupnost: červenec 2021
  • Termíny:
    • 7. – 14. 7. za 1 518 Kč
    • 14. – 21. 7. za 1 204 Kč
    • 21. – 28. 7. za 1 308 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Alicante nebo kdekoliv jinde ve Španělsku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání Valencijského společenství bude bezesporu vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během hlavní turistické sezony sice stoupají ceny pronájmu vozů nahoru, nicméně přímo na letišti v Alicante si stále půjčíte auťák za rozumné peníze – cca 4 500 Kč/týden (v příkladovém termínu).

Náhled letenky z Pardubic do Alicante za 1 204 Kč

Z Pardubic k moři do španělského Alicante – červencové letenky


Bude se hodit

Letiště Pardubice (PED)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)