Z Ostravy do Varšavy nejen na prodloužené víkendy
26.7.2023

Z Ostravy do Varšavy nejen na prodloužené víkendy

1 384

O této nabídce

Máte-li dobře dostupné letiště v Ostravě, zaleťte si nejen na prodloužené víkendy do hlavního města Polska na křídlech LOTu. Ten nabízí zpáteční letenky z Ostravy do Varšavy na spoustu termínů od srpna do prosince letošního roku. Zpáteční letenky vás vyjdou jen na 1 384 Kč, například na závěr léta – od pátku 25. do neděle 27. srpna. 

V ceně letenky máte příruční zavazadlo (max. 55 × 40 × 23 cm) a osobní věc, která se musí vejít pod sedačku před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg vás nejlevněji vyjde v tarifu Standard, za který zaplatíte 2 884 Kč při zpáteční letence.

Na prodloužené víkendy do Varšavy

Varšava, hlavní město Polska, je půvabné a působivé. Poseto hrady, zámky a nesčetnými kostely vybízí k poznávání duchovna a historie. Královský hrad z konce 13. století je symbolem města, palác na vodě v parku Lazienki se pyšní nádherným zdobením. Národní muzeum vlastní rozsáhlou sbírku umění, rozhodně stojí za návštěvu. Odpoledne se pak toulejte dlážděnými, křivolakými uličkami, zastavte na kávu v jedné z místních kaváren. V tradičních mléčných barech jakoby se zastavil čas, dostanete velkou porci jídla za malý peníz a královsky si pošmáknete.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Polska

Cesty do Polska jsou zcela bez omezení, nepotřebujete očkování, test ani formulář. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Polsku“.

Náhled letenky z Ostravy do Polska za 1 384 Kč
Z Ostravy do Varšavy nejen na prodloužené víkendy

Bude se hodit

Letiště Varšava Chopin (WAW)

Letiště Ostrava (OSR)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)