Z Ostravy do Varšavy na jarní prodloužené víkendy
7.3.2023

Z Ostravy do Varšavy na jarní prodloužené víkendy

1 568

O této nabídce

Nevíte kam vyrazit na poslední chvíli? Chcete si zaletět na prodloužený víkend? A máte blízko letiště v Ostravě? Tak to vás dnes jistě potěší aerolinka LOT, která nabízí zpáteční letenky z Ostravy (OSR) do Varšavy za 1 568 Kč. K mání je spousta termínů od března do května. Obzvláště atraktivní jsou odlety v pátek ráno a návraty v neděli večer, kdy ve Varšavě strávíte krásný prodloužený víkend, a to například od 12. do 14. května nebo klidně už příští týden.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech  55 × 40 × 23 cm a váhovém limitu do 8 kg. Dále si s sebou můžete vzít osobní věc o rozměrech 40 × 35 × 12 cm. Odbavené zavazadlo je za příplatek 2 821 Kč v jednom směru.

Podmínky pro cestování

Cesty do Polska

Cesty do Polska jsou zcela bez omezení, nepotřebujete tedy očkování, testy ani formuláře. Před odletem se mrkněte na naši stránku „Koronavirus v Polsku“, kde najdete aktuální podmínky a opatření.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech max. 55 × 40 × 23 cm (do 8 kg) + osobní věc o rozměrech max. 40 × 35 × 12 cm
  • Dostupnost: březen – květen 2023
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Město na řece Visle s bohatou i smutnou historií

Varšava, hlavní město Polska, je půvabné a působivé. Poseto hrady, zámky a nesčetnými kostely vybízí k poznávání duchovna a historie. Královský hrad z konce 13. století je symbolem města, palác na vodě v parku Lazienki se pyšní nádherným zdobením. Národní muzeum vlastní rozsáhlou sbírku umění, rozhodně stojí za návštěvu. Odpoledne se pak toulejte dlážděnými, křivolakými uličkami, zastavte na kávu v jedné z místních kaváren. V tradičních mléčných barech jakoby se zastavil čas, dostanete velkou porci jídla za malý peníz a královsky si pošmáknete.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Ostravy do Varšavy za 1 568 Kč
Z Ostravy do Varšavy na jarní prodloužené víkendy

Bude se hodit

Letiště Ostrava (OSR)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)