Z Ostravy do Uzbekistánu: do Taškentu na nové lince LOTu
15.3.2024

Z Ostravy do Uzbekistánu: do Taškentu na nové lince LOTu

10 721

O této nabídce

Ve středu 13. března vypravila polská letecké společnost LOT inaugurační let na nové lince z Varšavy (WAW) do uzbeckého Taškentu (TAS). Stala se tak první aerolinkou z Evropské unie, která cestovatelům nabídne přímé spojení do Uzbekistánu. Na letenky do Uzbekistánu jsme si samozřejmě posvítili a velmi hezky vyjdou ty s odletem z ostravského Letiště Leoše Janáčka (OSR). Zpáteční letenky z Ostravy do Taškentu ulovíte v rezervačním systému dopravce za 10 721 Kč.

V ceně základního tarifu „Saver“ je zahrnuta přeprava příručního zavazadla. Za příplatek 1 000 Kč / směr je k dispozici také vyšší tarif „Standard“, který obsahuje i odbavené zavazadlo do 23 kg. A co termíny? Vydejte se do střední Asie během nejbližších měsíců, levné letenky ulovíte v termínech od druhé poloviny března do června. Třeba i přes velikonoční svátky v termínu od 29. března do 8. dubna! Odlety z Ostravy jsou dostupné v úterý a pátek / návraty z Taškentu poté pondělky, středy – kdy vás čeká delší layover v polské metropoli – a čtvrtky, kdy routing zahrnuje krátký přestup.

K dispozici jsou případně i odlety z Prahy, odkud zpáteční letenky do Taškentu vyjdou na 13 552 Kč. Termíny najdete tradičně v našem kalendáři.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Ostrava.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Uzbekistánu

Cestování do Uzbekistánu je již „jako dřív“. Žádné testy, certifikáty ani formuláře. Všechny užitečné informace a přehled aktualizovaných opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Uzbekistánu“.

Náhled letenky z Ostravy do Taškentu za 10 721 Kč

Z Ostravy do Uzbekistánu: do Taškentu na nové lince LOTu


Bude se hodit

Letiště Ostrava (OSR)

Letiště Varšava Chopin (WAW)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)