Z Ostravy do Londýna na prodloužené víkendy v lednu a únoru
5.1.2023

Z Ostravy do Londýna na prodloužené víkendy v lednu a únoru

686

O této nabídce

Na pohodový prodloužený víkend od čtvrtka do neděle můžete vyrazit díky levným letenkám z Ostravy do Londýna. Zpáteční letenky ze Slezska na Britské ostrovy ulovíte v rezervačním systému letecké společnosti Ryanair od 686 Kč. V zásadě platí, že lednové prodloužené víkendy pořídíte za ceny do tisícikoruny, zatímco během února se ceny letenek pohybují v cenové hladině mezi 10 a 15 stokorunami.

Podmínky pro cestování

Cesta do Anglie

Při cestě do Anglie již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Nezapomeňte ale na cestovní pas! Detailní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Londýna

Londýn je jako město z pohádek, ve kterém si opravdu každý najde to své. Jděte po stopách královské rodiny a navštivte Buckinghamský palác a velkolepý Tower. Přejděte nad Temží přes zvedací most Tower Bridge a vyfoťte se u Westminsterského paláce a jeho slavného Big Benu. Pokud jste milovníci umění, určitě nesmíte vynechat Národní galerii ani moderní Tate. Máte radši vědu a historii? Omrkněte vzácné exponáty Britského muzea, vstupné je free. Večerní zábavu nechte na Shakespearovi v divadle Globe, zajděte na pintu pořádného anglického “ejlu” nebo se ponořte do víru londýnského nočního života.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Ostravy do Londýna za 686 Kč

Z Ostravy do Londýna na prodloužené víkendy v lednu a únoru


Bude se hodit

Letiště Ostrava (OSR)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)