Z Mnichova na Zanzibar s odbaveným zavazadlem
19.1.2022

Z Mnichova na Zanzibar s odbaveným zavazadlem

9 886

O této nabídce

V nabídce nizozemské letecké společnosti KLM pořídíte levné letenky na ostrov Zanzibar. Zpáteční letenky z Mnichova do této populární exotické destinace nabízí dopravce za velmi dobrou cenu 9 886 Kč! Základní tarif „Economy Light“ v tomto případě obsahuje dokonce i odbavené zavazadlo, takže se při balení nebudete muset extra uskromňovat. Termíny jsou k dispozici napříč jednotlivými měsíci v první polovině letošního roku. Nejvíce jich je dostupných během března a těch se doporučujeme držet, neboť v dubnu a květnu na Zanzibar přichází období dešťů.

Letecká společnost KLM umožňuje provést změnu nebo zrušení letenek zdarma. V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit (platí pouze pro lety plánované do 30. června 2022), přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Cesta na Zanzibar

Před cestou do Tanzanie je nutné disponovat negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a cestovní vízum.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tanzanii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Tanzanie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru na Zanzibar

Zanzibar není jen jedním ostrovem ve vodách Indického oceánu, Zanzibar je celým souostrovím oplývajícím bílými písky pláží, kokosovými palmami a rozmanitou přírodou. Mělké korálové zahrady v lagunách rozkvétají barvami drobných rybiček, na návštěvu připlouvají i želvy a delfíni skákaví. Vzduch nad Zanzibarem voní sladkou vanilkou, skořicí, muškátovým oříškem a štiplavým aromatem hřebíčku. Luxusní hotelové resorty se tu střídají s fascinujícími ruinami dávné historie, kultura a tradice vás ohromí. Zanzibar je zkrátka rájem, ideální dovolenkovou destinací, kde vás nabijí energií paprsky slunce a vlny tyrkysového oceánu ukonejší.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova na Zanzibar za 9 886 Kč

Z Mnichova na Zanzibar s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Mnichov (MUC)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)