Z Mnichova na mexický Yucatán: letenky do Cancúnu
2.6.2021

Z Mnichova na mexický Yucatán: letenky do Cancúnu

10 931

O této nabídce

Letenky do Cancúnu s velmi pěknou cenovkou nyní nabízí aerolinky Aeroméxico a Air Europa. Zpáteční letenky z Mnichova do Cancúnu pořídíte za 10 931 Kč,  a to na mnoho termínů od listopadu letošního roku až do dubna toho nadcházejícího. Přehledně sesumírované je naleznete v našem kalendáři. Tarif „Clásica“, v němž tyto letenky pořídíte, obsahuje odbavené zavazadlo v základní ceně. Cestou na mexický poloostrov Yucatán i zpět vás čeká jeden pohodový přestup v Madridu, díky čemuž nebude celková doba strávená na cestě nijak nepříjemná.

Zaleťte si do Cancúnu např. v termínu přes vánoční svátky od 15. do 31. prosince 2021 >> REZERVUJ ZDE

Prozkoumej Yucatán

Yucatán je mexický poloostrov, někdejší centrum Mayské civilizace. Vydejte se po jejích stopách, prozkoumejte temně zelené pralesy a v nich skrytý Palenque, tajemný Chichén Itzá, místo, kde vznikaly legendy o bozích, o krvavých obětech, o zrodu a konci světa. Mezi stromy v oblasti Lacanjá můžete potkat přímé potomky velkých Mayů. Povečeřte s nimi u ohně a naslouchejte jejich příběhům. Navštivte bílou Méridu, srdce Yucatánu. Vydejte své tělo paprskům slunce na nekonečných plážích Mayské riviéry. Krásy Cancúnu, Playa del Carmen i ostrova Conzumel vás naprosto polapí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Mexika je nutné se prokázat potvrzením o rezervaci ubytování a vyplnit online vstupní formulář. Negativní test na COVID-19 není vyžadován. Aktuální informace k cestám do Mexika sledujte na webu Velvyslanectví ČR v Mexico City.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Mexiko, stejně jako téměř všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Nicméně do podzimních měsíců zbývá dost času a podmínky návratů do ČR se jistě ještě několikrát změní. Dá se předpokládat, že s dokončeným očkováním vás žádné extra náležitosti čekat nebudou.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Cancúnu i kdekoliv jinde na území Mexika se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud nechcete strávit celou dovolenou na jednom místě, bude půjčení vlastní káry v Mexiku tou ideální volbou. Mrkněte se do naší autopůjčovny a road-trip nabere reálné obrysy…

Náhled letenky z Mnichova do Cancúnu za 10 931 Kč

Z Mnichova na mexický Yucatán: letenky do Cancúnu


Bude se hodit

Letiště Madrid (MAD)

Letiště Mnichov (MUC)

Aeromexico

Air Europa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)