Z Mnichova do celého Karibiku v „business class“
15.6.2022

Z Mnichova do celého Karibiku v „business class“

32 378

O této nabídce

V reakci na váš zájem o prémiové letenky máme v posledních týdnech pravidelně políčeno také na letenky v „business class“. Tentokráte nám v sítích uvízla akce letecké společnosti Air Canada, v jejíž nabídce pořídíte atraktivní letenky v „obchodní třídě“ z německých letišť do Karibiku na lákavé ceny. Odlety jsou primárně plánovány z Mnichova, alternativně můžete zabrousit také do Berlína nebo Frankfurtu. A kam to vlastně můžete letět? Mmm, paleta cílových destinací je skutečně pestrá – Aruba, Bahamy, Curacao, Dominikánský republika, Guadeloupe, Jamajka, Kuba či Martinik. Stačí si vybrat – ceny zpátečních letenek v „business class“ startují na 32 378 Kč.

Business class se vším všudy, tj. v cestovní třídě „Signature Class“, vás čeká na zaoceánských letech z Mnichova do Toronta a zpět operovaných širokotrupými letadly Boeing 777 nebo Airbus A350. Na přískocích z východního pobřeží Kanady do Karibiku (létají je úzkotrupá letadla Boeing 737 nebo Airbus A319) již „flat-lie“ sedačka k dispozici bohužel nebude…

Pozor si dejte také na přestupy v Torontu. Některé kombinace obsahují hladké a pohodové přestupy, jiné naopak přestupy delší (vč. nočních stopoverů).

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
  • plně polohovatelné sedačky („fully flat bed“ na transatlantických letech)
  • skvělý catering během letu (vč. alkoholických nápojů)
  • možnost navštívit letištní salonky
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Podmínky pro cestování

Aruba, Curacao, Dominikánská republika, Jamajka i Kuba již všechny podmínky vstupu zrušily. Francouzské departmenty Guadeloupe a Martinik stále vyžadují negativní test nebo doklad o očkování. Přísnější podmínky tak mají pouze Bahamy.

Přestupy v Kanadě

Aktuálně byste kvůli routingu přes Toronto doklad o očkování a taktéž elektronickou registraci eTA. Do zimních měsíců ale zbývá ještě dost času a doufáme, že i pravidla pro cestování do Kanady budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v Kanadě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených á 32 kg + příručák á 8 kg/ks
  • Dostupnost: říjen 2022 – květen 2023
  • Příkladové termíny & destinace:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova na Arubu za 32 378 Kč

Z Mnichova do celého Karibiku v "business class"


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air Canada

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)