Z Hurghady do Singapuru v business třídě na palubě Turkish Airlines
5.4.2024

Z Hurghady do Singapuru v business třídě na palubě Turkish Airlines

30 297

O této nabídce

Při pátku pro vás máme další šílenost, která nadchne především cestovatele milující létání v business třídě. Luxusní cestu si dopřejete na palubě Turkish Airlines na trase z egyptské Hurghady do Singapuru. Za zpáteční letenky zaplatíte jen 30 297 Kč, kdy za tuto cenu, kromě zavazadel navíc, obdržíte také prvotřídní občerstvení na palubě, sklápěcí sedačky (na dlouhém segmentu), či vstupy do salónků. Jako příkladový termín může být odlet 2. a návrat 13. června, další jsou dostupné v květnu a červnu. Po cestě vás čeká jeden přestup v Istanbulu (IST).

Do Hurghady se dostanete z Prahy, tak i z okolních letišť, díky široké nabídce klasických i nízkonákladových dopravců. Více informacích o spojích ze střední Evropy do Hurghady najdete v našem průvodci. Přískoky pak najdete klasicky v našem vyhledávači.

Business třída přináší benefit v podobě dvou odbavených zavazadel do 32 kg a kabinového zavazadla. Během letů budete pohodlně usazeni v plně sklopných sedačkách (na trase z Istanbulu do Singapuru a zpět) a užijete si vynikající catering. Více informací o business třídě se dočtete přímo na stránkách dopravce.

Moderní Singapur: tak trochu jiná Asie

V překladu mu říkají Lví město a jako je lev králem zvířat, je i Singapur králem světových metropolí!  Voní luxusem a ceny nejsou zrovna asijské, ale jeho kouzlu nakonec propadne každý, i vy! Proplétáte se pod obřími mrakodrapy, nebo se touláte v miniaturních zapadlých uličkách. Jíte vybrané delikatesy v luxusní Orchard Road nebo se vám dělají boule za ušima ze specialit v Chinatownu, jak jste jej ještě nezažili. Užíváte si tepajícího velkoměsta, nebo se v samotném centru schováte na stezce v korunách stromů. Opalujete se na plážích nebo jste uchváceni podrobnou historií města v Národním muzeu! Vaše veličenstvo Singapur vás vítá!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Singapuru a do Egypta

Před cestou si nezapomeňte vyplnit vstupní formulář, který najdete na této stránce. Očkování a negativní test již nejsou třeba. Více se dočtete v našem průvodci.

Nepříjemností může být nutnost zaplatit v Egyptě vízum, které však vyjde „jen“ na 25 USD. Navíc si můžte výlet prodloužit a strávit pár dní na pobřeží Rudého moře. Více najdete v našem průvodci.

Náhled letenky z Hurghady do Singapuru v business třídě za 30 297 Kč

Z Hurghady do Singapuru v business třídě na palubě Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Hurghada (HRG)

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Singapur (SIN)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)