Z Brna do podzimního Londýna na prodl. víkendy
9.8.2023

Z Brna do podzimního Londýna na prodl. víkendy

od 993

O této nabídce

Big Ben, Buckinghamský Palác, Tower Bridge a mnohem víc na vás čeká v hlavním městě Spojeného království. Navštivte všechny ikonické památky díky letenkám z Brna do Londýna, které nabízí aerolinka Ryanair. Jejich cena začíná na 993 Kč, a to v termínu od 13. do 16. října. Další termíny za fajn cenu jsou k mání od září do listopadu letošního roku, a to nejen na prodloužené víkendy. Cílovým letištěm pro vás bude letiště Londýn Stansted (STN).

Na palubu Ryanairu si zdarma vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo (max. 55 × 40 × 20 cm) si přikoupíte v rámci služby Priority od 372 Kč za směr. Příplatek za odbavené zavazadlo do 10 kg začíná na 335 Kč v jednom směru.

Za poznáváním Londýna

Londýn je jako město z pohádek, ve kterém si opravdu každý najde to své. Jděte po stopách královské rodiny a navštivte Buckinghamský palác a velkolepý Tower. Přejděte nad Temží přes zvedací most Tower Bridge a vyfoťte se u Westminsterského paláce a jeho slavného Big Benu. Pokud jste milovníci umění, určitě nesmíte vynechat Národní galerii ani moderní Tate. Máte radši vědu a historii? Omrkněte vzácné exponáty Britského muzea, vstupné je free. Večerní zábavu nechte na Shakespearovi v divadle Globe, zajděte na pintu pořádného anglického “ejlu” nebo se ponořte do víru londýnského nočního života.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Velké Británie

Cesty do Velké Británie jsou již bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Náhled letenky z Brna do Londýna za 993 Kč
Z Brna do podzimního Londýna na prodl. víkendy

Bude se hodit

Letiště Brno (BRQ)

Letiště Londýn Stansted (STN)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)