Z Bratislavy do tureckého Dalamanu
13.10.2023

Z Bratislavy do tureckého Dalamanu

od 834

O této nabídce

Příjemné teploty, skvělé jídlo a nádherné scenérie? To vše najdete v Turecku. Prozkoumejte Tureckou riviéru díky levným letenkám z Bratislavy do Dalamanu, které nabízí aerolinka Ryanair. Jejich cena začíná na 834 Kč, a to v termínu od 2. do 9. prosince. Další termíny za fajn ceny jsou k mání od listopadu do února příštího roku. Rotace vždy připadají na sobotu, v Turecku tedy strávíte pohodový týden.

V ceně nejlevnějšího tarifu máte příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 258 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo vás vyjde na jednosměrný příplatek od 343 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Příjemné teploty a okolí bez lidí svádí k průzkumu přírody Turecké riviéry. Nejpohodlnější je půjčit si auto, které si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Půjčovné vás v prosinci na týden vyjde od 2 800 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Pro cesty do Turecka nepotřebujete žádné očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Náhled letenky z Bratislavy do Dalamanu za 834 Kč
Z Bratislavy do tureckého Dalamanu

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)