Z Bratislavy do Bulharska: Burgas či Sofie
4.4.2023

Z Bratislavy do Bulharska: Burgas či Sofie

od 656 Kč

O této nabídce

Jarní Bulharsko má rozhodně co nabídnout. Přesvědčte se o tom díky aerolince Ryanair, u které ulovíte levné zpáteční letenky z Bratislavy do Bulharska od dubna do června. Na výběr máte z přímořské destinace Burgas (BOJ), kam pořídíte letenky od 656 Kč, například v termínu od 22. do 27. dubna. Z Burgasu se vydejte na jarní průzkum bulharské přírody a v červnu si odpočiňte u Černého moře.

Druhou možností je jednodenní poznávačka hlavního města Sofie, kam si můžete zaletět od 755 Kč, třeba od 25. do 26. dubna. 

V ceně máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Za větší příručák o rozměrech 55 × 40 × 20 cm si připravte příplatek od 235 Kč za jeden směr a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 328 Kč v jednom směru.

Podmínky pro cestování

Cesty do Bulharska

Cesty do Bulharska jsou jako před pandemií – nepotřebujete tedy žádné očkování, test ani formulář. Aktuální opatření a informace naleznete na naší stránce „Koronavirus v Bulharsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Bulharsko rozhodně stojí za to

Hodně muziky za málo peněz? To je Bulharsku! Brnká na strunu romantikům na Slunečném pobřeží se zlatavým pískem, západem slunce a kvalitním vínem za 140,-. Dobrodruhům toužícím po horském vzduchu v pohoří Stara Planina nebo Pirin. Milovníkům výjimečných tónu v okouzlující rezervaci Ropotámo se slanou i sladkou vodou a omamnými přírodními scenériemi. Chuťové buňky každého rozezní zdravá, nesmírně lahodná evropsko–orientální kuchyně. Historickými tóny vás zaplaví v Plovdivu se zachovalými římskými stavbami či klášterem Aladža manastir vytesaným do pískovce. Magickou hudbou vás naláká do Sofie, města s mimořádnou atmosférou! Země, která hraje profesionální muziku a nechce za to moc! To je Bulharsko!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Po Bulharsku se nejlépe dostanete půjčeným autem. To si můžete jednoduše rezervovat v naší autopůjčovně. Menší, ale naprosto dostačující auto, vás vyjde od 396 Kč na den.

Náhled letenky z Bratislavy do Burgasu za 656 Kč
Z Bratislavy do Bulharska: Burgas či Sofie

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Burgas (BOJ)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)